W mieszkaniu Dominiki Gwit panuje retro klimat. Nie brakuje mebli z PRL-u i ciekawych dodatków

Dominika Gwit mieszka w apartamencie na warszawskim Mokotowie. Podejrzeliśmy, jak urządziła swoje cztery kąty.

Mieszkanie Dominiki Gwit znajduje się w kamienicy na trzecim piętrze. Na instagramowym profilu aktorki nie brakuje kadrów wykonanych w stylowo urządzonym apartamencie. W klimatycznej przestrzeni dominują żywe kolory i retro dodatki. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Dominika Gwit o śledzących ją paparazzi

Tak mieszka Dominika Gwit. Jest stylowo i bardzo przytulnie

Dominika Gwit wzorowo poradziła sobie z wystrojem wnętrz. W jej mieszkaniu odnajdziemy sporo odniesień do stylu z dawnych lat, między innymi aktorka zdecydowała się na meble z PRL- u, a także wybrała oryginalny parkiet w jodełkę. 

Dominika GwitDominika Gwit Instagram/@dominikagwit

We wnętrzach królują żywe kolory. Widać, że Dominika Gwit jest fanką niebieskiego, który trafił na ściany w kilku pomieszczeniach. W salonie kontrastuje z białymi meblami i jasną podłogą. Oprócz tego możemy zobaczyć szarą sofę oraz pianino. Z kolei w jadalni znajduje się sporych rozmiarów stół z wygodnymi krzesłami z obiciami w kolorze butelkowej zieleni.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram/@dominikagwit

W oświetlonej dużym oknem dachowym kuchni dominują jasne odcienie. Szafki z białymi frontami doskonale komponują się z drewnianym blatem i sprzętami AGD. Ściana między blatem a górnym rzędem szafek pokryta jest małymi kwadratowymi kafelkami - również w kolorze bieli. 

Dominika GwitDominika Gwit Instagram/@dominikagwit

Ściany sypialni Dominika Gwit pomalowała na uspokajający błękit, a samo pomieszczenie nie jest przeładowane meblami. Znalazło się w nim miejsce wyłącznie na podwójne łóżko, komodę i duże lustro.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram/@dominikagwit

Więcej zdjęć mieszkania Dominiki Gwit znajdziecie w galerii u góry strony. Możecie tam również zobaczyć, jak aktorka urządziła pokój swojej pociechy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.