Dominika Ostałowska schudła aż dziesięć kg. Jak? Jadła jak jaskiniowiec

Dominika Ostałowska skończyła 52 lata. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała wizerunek. Przetestowała wszystkie kolory farb do włosów, a z nadwagą rozprawiła się jak jaskiniowiec. Pomogła jej w tym dieta paleo.

Dominika Ostałowska w sobotę 18 lutego skończyła 52 lata. Aktorka ma za sobą wiele ról filmowych i teatralnych, ale najbardziej kojarzona jest z rolą Marty w serialu "M jak miłość". Z produkcją związana jest od samego początku i przez lata bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. 

Zobacz wideo Czy Paweł i Eliza Trybała bali się, co ich córki kiedyś znajdą w internecie na ich temat?

Dominika Ostałowska schudła dziesięć kilogramów. Zobaczcie, jak się zmieniała przez lata

Dominika Ostałowska w obsadzie serialu "M jak miłość" jest obecna od pierwszego klapsa na planie. Serial po raz pierwszy pojawił się na antenie w 2000 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Chociaż w ostatnich latach rola Marty została mocno ograniczona, to w pierwszych sezonach serialu była bardzo rozbudowana.

Aktorka w pewnym momencie zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem.

W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej, niż powinno. W dziewięć lat pracowało mi tak, jak innej osobie w ciągu 27 lat - wyznała w "Pytaniu na śniadanie".

W konsekwencji problemów i stresu Dominika Ostałowska przytyła i zaczęła unikać branżowych spotkań i oficjalnych wyjść. Ostatecznie zatrudniła specjalistów, aby pomogli jej ułożyć odpowiedni plan żywieniowy. Wybrała modną kilka lat temu dietę paleo, która nazywana jest dietą jaskiniowców. O co chodzi? Aby w menu jak najbardziej odtworzyć sposób odżywiania się ludzi pierwotnych, czyli jeść dużo warzyw i uniknąć chemii. 

Jestem na diecie paleo. To tzw. dieta jaskiniowców: jem dużo warzyw, chude mięso, ryby. Służy mi, bo schudłam już parę kilogramów. Słucham rad specjalistów. Trzy razy w tygodniu także ćwiczę z trenerem - mówiła w wywiadach.

Dieta w połączeniu z odpowiednimi treningami okazała się bardzo skuteczna i aktorka schudła aż dziesięć kilogramów. Dominika Ostałowska po dłuższej przerwie wróciła na salony z nową energią. Zobacz, jak zmieniała się przez lata. Zdjęcia znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: "The Voice Senior". Zbigniew Zaranek wygrał! Co zrobi z pieniędzmi? Mówi też, jaką mentorką była Rodowicz

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.