Dominika Ostałowska schudła aż dziesięć kg. Jak? Jadła jak jaskiniowiec

Dominika Ostałowska skończyła 52 lata. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała wizerunek. Przetestowała wszystkie kolory farb do włosów, a z nadwagą rozprawiła się jak jaskiniowiec. Pomogła jej w tym dieta paleo.

Dominika Ostałowska w sobotę 18 lutego skończyła 52 lata. Aktorka ma za sobą wiele ról filmowych i teatralnych, ale najbardziej kojarzona jest z rolą Marty w serialu "M jak miłość". Z produkcją związana jest od samego początku i przez lata bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. 

Zobacz wideo Czy Paweł i Eliza Trybała bali się, co ich córki kiedyś znajdą w internecie na ich temat?

Poirytowana Selena Gomez przerywa relację liveSelena Gomez tłumaczy się ze spuchniętej twarzy na TikToku

Dominika Ostałowska schudła dziesięć kilogramów. Zobaczcie, jak się zmieniała przez lata

Dominika Ostałowska w obsadzie serialu "M jak miłość" jest obecna od pierwszego klapsa na planie. Serial po raz pierwszy pojawił się na antenie w 2000 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Chociaż w ostatnich latach rola Marty została mocno ograniczona, to w pierwszych sezonach serialu była bardzo rozbudowana.

Aktorka w pewnym momencie zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem.

W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej, niż powinno. W dziewięć lat pracowało mi tak, jak innej osobie w ciągu 27 lat - wyznała w "Pytaniu na śniadanie".

W konsekwencji problemów i stresu Dominika Ostałowska przytyła i zaczęła unikać branżowych spotkań i oficjalnych wyjść. Ostatecznie zatrudniła specjalistów, aby pomogli jej ułożyć odpowiedni plan żywieniowy. Wybrała modną kilka lat temu dietę paleo, która nazywana jest dietą jaskiniowców. O co chodzi? Aby w menu jak najbardziej odtworzyć sposób odżywiania się ludzi pierwotnych, czyli jeść dużo warzyw i uniknąć chemii. 

Jestem na diecie paleo. To tzw. dieta jaskiniowców: jem dużo warzyw, chude mięso, ryby. Służy mi, bo schudłam już parę kilogramów. Słucham rad specjalistów. Trzy razy w tygodniu także ćwiczę z trenerem - mówiła w wywiadach.

Dieta w połączeniu z odpowiednimi treningami okazała się bardzo skuteczna i aktorka schudła aż dziesięć kilogramów. Dominika Ostałowska po dłuższej przerwie wróciła na salony z nową energią. Zobacz, jak zmieniała się przez lata. Zdjęcia znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Beata Tadla przeszła spektakularną metamorfozęTadla schudła 18 kilogramów. Jak? "Nie piję piwa". Ograniczyła sporo produktów

Zobacz też: "The Voice Senior". Zbigniew Zaranek wygrał! Co zrobi z pieniędzmi? Mówi też, jaką mentorką była Rodowicz

 
Więcej o: