Córka dyrektora zespołu NFL robi furorę jako miss. Jej życie nie zawsze było usłane różami

Gracie Hunt jest córką Clarka Hunta, dyrektora generalnego zespołu NFL Kansas City Chiefs. Jej luksusowe życie śledzi na Instagramie ponad 275 tysięcy osób.

Gracie Hunt razem z rodziną z pewnością będzie wspierać drużynę futbolu amerykańskiego Kansas City Chiefs podczas Super Bowl, finałowego meczu o mistrzostwo. Córka miliardera swoim bajecznym życiem chwali się na Instagramie. Sama próbowała sił w piłce nożnej, jednak ze względu na stan zdrowia musiała zrezygnować z pasji.

Zobacz wideo Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez

Kim jest Gracie Hunt? Musiała porzucić pasję, jaką była piłka nożna. Została miss i biega w maratonach

Gracie Hunt jest córką Clarka Hunta oraz wnuczką Lamara Hunta, założyciela klubu Kansas City Chiefs. Ich rodzina jest jedną z najbogatszych w Ameryce. Pradziadek Gracie, Haroldson Lafayette Hunt, dorobił się fortuny na przemyśle naftowym.

 

Gracie również pokochała sport, a dokładniej piłkę nożną. Doznała jednak czterech wstrząsów mózgu, co uniemożliwiło jej robienie kariery w tej dyscyplinie.

Piłka nożna była moją pierwszą miłością. Chciałam grać na studiach. Wygrałam mistrzostwa z moją drużyną z liceum, a także grałam w klubie - mówiła w wywiadzie dla "People".

Ze względu na stan zdrowia zrezygnowała z gry w piłkę.

Po czterech wstrząsach mózgu było to marzenie, którego nie mogłam już realizować, co jest naprawdę trudne, kiedy całe życie pracujesz, aby być w czymś dobrym - mówiła "People".
 

Gracie postanowiła pójść w ślady mamy, Tavii Hunt, która została Miss Kansas USA w 1993 roku. Też zaczęła startować w konkursach piękności i to z sukcesami. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Texas Teen International, a dwa lata później Miss Texas International. W 2021 roku została wybrana Miss Kansas. Gracie Hunt w wywiadach wspominała, że do udziału w konkursach piękności zainspirowała ją mama, a to doświadczenie zbliżyło je do siebie.

 

Gracie przebiegła również dwa maratony i dwa półmaratony. Decyzja o udziale w pierwszym z nich zapadła spontanicznie.

Zapisałam się na swój pierwszy maraton około 13 godzin przed rozpoczęciem wyścigu. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w zarejestrowanym wyścigu i nigdy nie przebiegłam więcej niż 13 mil z rzędu. Zaryzykowałam, zapisałam się około 17:00 i przebiegłam go o szóstej rano następnego dnia. Ukończyłam go w trzy godziny i 45 minut - mówiła cytowana przez portal marca.com.
 

Gracie Hunt jest w trakcie studiów magisterskich z zarządzania sportem na Uniwersytecie Kansas. Często jest obecna na meczach Kansas City Chiefs, gdzie robi zdjęcia, bierze także razem z rodziną udział w konferencjach prasowych. Córka miliardera pełni funkcję ambasadorki Olimpiad Specjalnych i jest założycielką własnej organizacji filantropijnej Breaking Barriers Through Sports. Na Instagramie chętnie pokazuje luksusowe życie, nie brakuje także zdjęć, na których możemy przyjrzeć się jej wysportowanej sylwetce. 

 

Więcej zdjęć Gracie Hunt zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.