Dominika Gwit wybrała już imię dla dziecka. Wyznała, co z chrzcinami

Dominika Gwit do tej pory nie zdradziła imienia dziecka, które na początku przyszłego roku powita na świecie. Teraz gwiazda powiedziała, dlaczego tę tajemnicę chce zostawić dla siebie. Wyznała za to, co myśli o ochrzczeniu pociechy.

Kilka miesięcy temu Dominika Gwit pochwaliła się, że wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda zdradziła już, że na początku 2023 roku na świecie pojawi się ich syn. Przyszła mama chętnie chwali się zdjęciami USG i opowiada o ciąży, do tej pory nie wyjawiła jednak, jakie imię wybrała dla malucha. Teraz zdradziła, dlaczego pod tym względem jest taka ostrożna.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit stanowczo odpowiada na pytanie o imię dziecka

Niedawno celebrytka udała się do jednej z warszawskich klinik na badanie USG. Dzięki nowym zaawansowanym technologiom mogła wywołać zdjęcie dziecka w 5D, co pozwoliło jej zobaczyć twarz chłopca. 

Jedno zdjęcie, a tyle radości! Dziś w zrobiłam piękne zdjęcie naszemu Synkowi na najnowszym sprzęcie, na którym widać Dziecko w obrazie 5D. Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami.
 

Dominika Gwit chętnie opowiada o ciąży i nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, że już niedługo zostanie mamą. Nie zdradziła jednak imienia dziecka, chociaż w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że już je wybrała.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa.

Nie zamierzała jednak ukrywać, że ochrzci syna.

Tak, jesteśmy wierzący i zawsze o tym mówimy.

Być może Dominika Gwit zdradzi imię chłopca, dopiero po tym, jak przywita go na świecie. Zaskakuje was takie podejście gwiazdy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.