Doda już namieszała w "Love Island". Wylądowała w łóżku z inną kobietą. "Mówiłaś, że to nie będzie nagrywane"

Pobyt Dody na "Wyspie Miłości" rozpoczął się od wizyty w Kryjówce. Piosenkarka postanowiła przetestować tamtejsze łóżko. Towarzyszyła jej Karolina Gilon.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Doda została przyłapana na lotnisku w Maladze. Wkrótce potem okazało się, że piosenkarka wystąpi w "Love Island". Artystka nigdy nie ukrywała, że jest fanką programu. Zaraz po przybyciu na "Wyspę Miłości" gwiazda wylądowała w… Kryjówce. Towarzyszyła jej Karolina Gilon. Panie postanowiły przetestować łóżko.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

Doda już namieszała w "Love Island". W sieci pojawiło się nagranie z Kryjówki. "Mówiłaś, że to nie będzie nagrywane"

Doda rozpoczęła swój pobyt na "Wyspie Miłości" od wizyty w Kryjówce. Na instagramowym profilu programu pojawiło się nagranie, na którym wokalistka leży w łóżku razem z Karoliną Gilon. Panie zainscenizowały zabawną scenkę.

Mówiłaś, że to nie będzie nagrywane - powiedziała artystka.
A ty myślałaś, że w Kryjówce nie ma kamer? - zapytała retorycznie gospodyni "Love Island".
 

Gilon zażartowała też, że teraz zapewne zazdrości jej większość mężczyzn.

Doda spełniła swoje marzenie i wylądowała na "Wyspie Miłości", a ja spełniłam marzenie 90% mężczyzn i wylądowałam z nią w Kryjówce - napisała prezenterka.

Fani "Love Island" są zachwyceni pojawieniem się Dody w hiszpańskiej willi. Mają nadzieję, że wokalistka "zrobi porządek" z Alicją i Julią, które zmówiły się przeciwko Oli.

Bardzo dobrze, trzeba ustawić dziewczyny do pionu.
Przyjechała osobiście wywalić Julię i Alicję.
Co jest grane? Doda daj czadu! Zrób tam porządek! - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski i Sebastian Karpiel-BułeckaCichopek przyszła do pracy w "piżamie". Stylizacja aktorki podzieliła internautów

Jesteście ciekawi, jak skończy się pobyt Dody na "Wyspie Miłości"?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: