"Dzień dobry TVN". Wpadka na antenie. Małgorzata Ostrowska przeklęła na wizji. Prowadzące osłupiały

W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" doszło do zabawnej wpadki. Podczas rozmowy o regionalizmach Małgorzata Ostrowska użyła wulgaryzmu. Prowadzące szybko zareagowały. Zażartowano, że piosenkarka nie zostanie ponownie zaproszona.

W programach nadawanych na żywo często dochodzi do wpadek lub niespodziewanych wypadków. Wszyscy pamiętamy niefortunny występ magika w "Pytaniu na śniadanie", w czasie którego iluzjonista nadział na gwóźdź dłoń Marzeny Rogalskiej. W "Dzień dobry TVN" również nie brakuje momentów, które nie zostały przewidziane w scenariuszu. Ostatnio drobną wpadkę na antenie zaliczyła Małgorzata Ostrowska. Piosenkarka wprawiła prowadzące w osłupienie.

Zobacz wideo Studio Dzień Dobry TVN - Małgorzata Rozenek inaczej odbierała je, gdy jeszcze bywała gościem!

Zofia ZborowskaDom Zborowskiej to raj na ziemi. Kuchnia boska, a w łazience czarna wanna

"Dzień dobry TVN". Wpadka na antenie. Małgorzata Ostrowska powiedziała to na wizji. Prowadzące osłupiały

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak poruszyły ostatnio w programie temat regionalizmów. Na kanapie w studiu "Dzień dobry TVN" zasiedli pochodzący ze Śląska Leszek Stanek oraz Małgorzata Ostrowska, która przez lata mieszkała w Poznaniu. Zaproszeni goście rozmawiali na temat gwary i charakterystycznych zwrotów używanych w danym regionie. W pewnym momencie z ust piosenkarki padły słowa uchodzące za wulgarne.

Nie wiem, czy cenzura to puści, ale w Poznaniu można całkiem bezkarnie sobie popie*dolić, czyli poplotkować i nie jest to absolutnie żaden wulgaryzm - zdradziła jako ciekawostkę artystka.

Edyta PazuraPazura poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Odpowiedziała. "Wywalona po jednym dniu"

Prowadzące były początkowo zszokowane słowami wokalistki. Szybko jednak odzyskały rezon i próbowały wybrnąć z sytuacji. Obie dziennikarki zgodnie stwierdziły, że słowa Ostrowskiej należy interpretować jako regionalizm, a nie wulgaryzm. Rozbawiony Leszek Stanek zażartował natomiast, że piosenkarka po raz ostatni gości w "Dzień dobry TVN" .

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: