Doda przyłapana na lotnisku w Maladze. Wygląda na to, że coś się szykuje [ZDJĘCIA]

Mamy zdjęcia z tajemniczego wyjazdu Dody. Została przyłapana na lotnisku. Zobaczcie sami.

Doda przyleciała do Hiszpanii, a dokładnie do Malagi. Celebrytka najwyraźniej chciała utrzymać wyjazd w tajemnicy. Paparazzi jednak ją przyłapali. 

Screen z IG DodaDoda pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Zwraca uwagę na elfie uszy

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda przyleciała do Malagi. Mamy zdjęcia

Doda jest bardzo aktywna na Instagramie. Publikuje wiele zdjęć i nagrań. Przyzwyczaiła też fanów do regularnych relacji na InstaStories. Tymczasem niemal od doby przestała się odzywać. Niby nic wielkiego, a jednak wskazuje, że wokalistka jest zajęta. Okazuje się, że wszystkiemu winny jest nagły i tajemniczy wyjazd do hiszpańskiej Malagi.

Na lotnisku w Maladze Doda prezentowała się rześko i sprawiała wrażenie zadowolonej. Miała na sobie wygodne jeansy, T-shirt odsłaniający brzuch i płaszcz z zielonym kożuszkiem. Wygląda na to, że coś się szykuje.

Więcej zdjęć Dody z Malagi znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

A co wy o tym sądzicie? Macie jakieś pomysły? Domyślacie się, o co może chodzić? A może to zwyczajne wakacje?

POLECAMY: Doda zapytana o to, czy pojawi się w "DDTVN". Zdradziła, kogo by wtedy widziała w roli prowadzących. Tak, zgadliście

ZOBACZ TEŻ: Doda obdarowała Pachuta wyjątkowym prezentem. Spójrzcie na ten napis. Przesłodki

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: