Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa i każe patrzeć na swoje... uszy. Zdradza, czy je zoperowała

Doda podzieliła się na Instagramie zdjęciem z początku swojej kariery muzycznej. Poza refleksjami dotyczącymi spełnienia marzeń zwróciła uwagę fanów na jeden szczegół.

Doda dba o swoich fanów i niemalże każdego dnia publikuje zdjęcia z życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio było w mediach głośno o jej feriach z Dariuszem Pachutem. Para świętowała w górach urodziny Rabczewskiej. W najnowszym poście na Instagramie wokalistki możemy zobaczyć, jak wyglądała 27 lat temu.

Zobacz wideo Doda przytula się do partnera. Widać pierścionek

Doda za czasów 'Baru' romansowała z solarium. Nosiła też podróbki. Pamiętacie ją taką?Doda za czasów "Baru" romansowała z solarium. Nosiła też podróbki. Pamiętacie ją taką?

Doda przywołuje wspomnienie sprzed 27 lat. Zwraca uwagę na "elfie uszy"

Piosenkarka słynie z ogromnego dystansu do siebie. W najnowszym poście wspomina:

Kochani! Jest to bardzo poważny post, nad którym zachęcam pochylić się z pełną uwagą i estymą. Nie jest on również sponsorowany przez elfy. Chociaż mógłby, ponieważ zadaje kłam, jakobym zoperowała sobie uszy w celu uczynienia ich bardziej elfimi. Jak widzicie na załączonym screenie, uszy mówią same za siebie.
 

Uszy Dody, jak widać, nie były poddane zabiegom. Wokalistka otwarcie mówi, że taki wygląd mają od zawsze. Nowy post to uwiecznienie występu piosenkarki sprzed lat, które zostało przygotowane przez Telewizję Polsat. Wzruszona artystka wspomina:

Dziękuję @polsatofficial za urodzinową niespodziankę, odkopanie filmiku z 1996 roku. Zachęcam was do obejrzenia tego zwierzęcia scenicznego, dwunastoletniej mnie na scenie. Ten błysk w oku rozpali każdy mrok.

Doda podkreśla również długość swojego stażu na scenie:

Kiedy mam gorszy dzień, doceniam to szczęście, iż moja praca to codzienne spełnianie marzeń z dzieciństwa, to pielęgnowanie tego, co zasiałam jako dziecko 27 lat temu - muzycznej pasji...

Sarkastyczne poczucie humoru udziela się także fanom piosenkarki:

Zoperowane uszy... Wycięte policzki... Ogólnie? Jedna wielka chodząca operacja plastyczna - śmiali się, stając po stronie Rabczewskiej.

Pozostali obserwatorzy nie kryli zachwytu nad postem ich idolki. Wielu z nich zamieściło osobiste refleksje dotyczące pracy marzeń.

Przypomnimy, że Doda otwarcie powiedziała, że trafiła pod nóż chirurga plastycznego, by powiększyć piersi. Wygrała jednak sprawę w sądzie z lekarzem, który utrzymywał, że wokalistka miała chirurgicznie poprawiać twarz (więcej na ten temat TUTAJ).

Doda, RihannaDoda o występie Rihanny na Super Bowl. Mówi o playbacku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz też: Doda mogła się zdziwić. Eks (?) złożył jej wymowne życzenia urodzinowe. Post szybko zniknął

Więcej o: