Doda broni Rihanny po występie na Super Bowl: To nie jest kwestia lenistwa [PLOTEK EXCLUSIVE]

Rihanna podczas tegorocznego występu na Super Bowl posiłkowała się playbackiem. Doda twierdzi, że to normalne. Odniosła się do koncertów z poprzednich lat.

Rihanna miała okazję wystąpić podczas tegorocznego Super Bowl, dając przy tym fanom podwójną dawkę emocji. Po pierwsze, miała efektowny show, a oprócz tego podzieliła się radosną nowiną. Piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka. Nie dało się jednak nie zauważyć, że posiłkowała się playbackiem. Doda w rozmowie z Plotkiem wyznała, że to normalne na tak dużym wydarzeniu.

Zobacz wideo Doda nie chciała komentować tematu Maty. Wiemy dlaczego

Gracie HuntCórka miliardera robi furorę na Instagramie. Ma jednak za sobą trudne chwile

Doda komentuje występ Rihanny na Super Bowl

Rihanna po długiej nieobecności na scenie miała okazję wystąpić w przerwie finałowego meczu ligi futbolu amerykańskiego. Doda twierdzi, że używanie playbacku podczas tak ważnych wydarzeń ma zapobiec ewentualnym wpadkom na scenie.

W historii Super Bowl nie pamiętam piosenkarki, która zaśpiewałaby na żywo przez ostatnią dekadę. I to nie jest kwestia lenistwa tylko profesjonalizmu, wszystko musi pójść na tip-top. Żadna z nich nic nie musi wokalnie udowadniać, dlatego została tam zaproszona, ale może za to dużo stracić, bo każde potknięcie zostanie na zawsze w internecie. Dlatego wcześniej nagrywają playback full albo z próby, albo w studiu - mówi Doda w rozmowie z Plotkiem.

W poprzedzających latach w tej samej roli mogliśmy oglądać inne znane piosenkarki. Jak zauważyła Doda, one również posiłkowały się playbackiem, z tą różnicą, że Madonna czy Shakira dośpiewywały między wersami.

Być może teraz czar pryśnie dla wszystkich "fanów", ale tak - i Madonna, Beyoncé i J.LO posiłkowały się playbackiem. Gaga i Shakira również, choć dośpiewały między wersami do nagranego wcześniej wokalu z oddechami, by brzmiał naturalnie. Tak wyglądają realia od wielu lat.

Trzeba przyznać, że występ faktycznie wypadł bardzo profesjonalnie i obył się bez wpadek.

Rihanna podczas konferencji przed Super BowlSuper Bowl 2023. Rihanna przeszła metamorfozę. Zapowiada wielki powrót

Więcej o: