Rihanna jest w ciąży! Niespodziankę ujawniła podczas Super Bowl

Chociaż sam występ Rihanny podczas Super Bowl dostarczył jej fanom ogromnych emocji, wokalistka podzieliła się kolejną szczęśliwą nowiną. Gwiazda niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko.

Występy gwiazd podczas przerwy w finale Super Bowl to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w roku. Podczas tegorocznych rozgrywek emocje były szczególnie duże, bo na scenie pojawiła się Rihanna. 12 lutego na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie gwiazda dała tym samym swój pierwszy koncert od pięciu lat.

Zobacz wideo Edyta Górniak tłumaczy, dlaczego nie wzięła pieniędzy za koncert

Super Bowl 2023. Rihanna potwierdziła ciążę

Śmiało można powiedzieć, że niespełna 14-minutowy występ Rihanny podczas finału Super Bowl przejdzie do historii. Gwiazda zaprezentowała 12 utworów, a na scenie pojawiła się, zjeżdżając z góry z podwieszonej platformy. Na tę okazję gwiazda wybrała szeroki płaszcz oraz luźny kombinezon w kolorze bardzo intensywnej czerwieni. Pod rozpiętym strojem można było dojrzeć zarys ciążowego brzucha, a fani wokalistki natychmiast zaczęli spekulować, czy gwiazda rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka. Tę informację potwierdził oficjalnie przedstawiciel Rihanny w rozmowie z TMZ.

Przypomnijmy, że gwiazda niedawno została mamą - syn Rihanny przyszedł na świat w maju ubiegłego roku, a jego ojcem jest raper ASAP Rocky.

Fani Rihanny mieli nadzieję, że występ gwiazdy na Super Bowl może oznaczać, że niebawem pojawi się także nowy album i trasa koncertowa. Wokalistka, która w ostatnich latach skupiła się na rozwijaniu innych przedsięwzięć, m.in. swojej marki kosmetycznej, ostudziła jednak emocje.

Super Bowl to jedno, nowa muzyka to drugie - mówiła w rozmowie z appnews.com.

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że w najbliższym czasie gwiazda zamierza przede wszystkim skupić się na rodzinie.

Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA