Doda mogła się zdziwić. Eks (?) złożył jej wymowne życzenia urodzinowe. Post szybko zniknął

Doda świętowała 39. urodziny w towarzystwie nowego partnera, ale nieoczekiwanie przypomniał o sobie jej eks (?). Max Hodges zadedykował jej romantyczny post na Instagramie, po czym go usunął.

Swoje 39. urodziny Doda świętowała w austriackim Tyrolu, gdzie spędza czas na stoku z obecnym partnerem Dariuszem Pachutem. W ostatnim czasie wokalistka wprost emanuje szczęściem, bo oprócz sukcesów zawodowych ma też nową miłość. Jednak zapewne mina jej trochę zrzedła, jeśli zobaczyła urodzinowy post, który wstawił na Instagram Max Hodges, z którym była łączona jeszcze w trakcie trwania związku z byłym już mężem Emilem Stępniem. Wyszło niezręcznie. 

Były Dody wstawił post z życzeniami urodzinowymi. "Jedyna kobieta, którą..."

Doda pojawiała się w towarzystwie Maxa Hodgesa jeszcze przed sfinalizowaniem rozwodu z Emilem Stępniem. Romantyczne zdjęcia piosenkarki z amerykańskim modelem zostały namierzone przez media, gdy jeszcze konsekwentnie zaprzeczała pogłoskom o kryzysie w małżeństwie. Na dobrą sprawę nie było wiadomo, jaka relacja łączyła Dodę i Maxa. Nazywała go bliskim przyjacielem, ale jednocześnie wymieniali pocałunki w mediach społecznościowych. Zabrała go także do rodzinnego Ciechanowa i przedstawiła rodzicom. Jednak w krótkim czasie Amerykanin zniknął z pola widzenia. Teraz przypomniał o sobie wymownym wpisem na Instagramie. 

Wszystkiego najlepszego dla kogoś, kogo zawsze będę miał w sercu. Jedyna kobieta, którą... [emotikona serca - przyp.red]. Najprawdopodobniej dostanę telefon, ale idę już spać. Dla niej dałbym się pobić na śmierć - napisał Max Hodges na Instagramie.

Przy okazji zaznaczył również, że nie życzy sobie, by media wykorzystały opublikowane przez niego kadry i dodał, że fotografie z Dodą są jego własnością. 

Do romantycznych życzeń zostało dołączone kilka zdjęć, na których możemy dostrzec Maxa i Dodę całujących się w czułych objęciach. Na innym kadrze pozowali na plaży, wokalistka trzymała Hodgesa za rękę i obejmowała go za szyję. Po fotografiach można odnieść wrażenie, że ta dwójka spędziła ze sobą sporo czasu, nie tylko na wspólnych wyjazdach. Amerykanin z troską obejmował Rabczewską, podzielił się również romantyczną fotografią, na której artystka siedzi mu na kolanach i spoglądając prosto w obiektyw, całuje go w usta. Nie mamy pewności, czy post nie spodobał się Dodzie, czy też nie zdążyła go wyświetlić, ale został już usunięty z Instagrama. Czyżby Max obawiał się, że jego była ukochana może być poirytowana ostentacyjnymi życzeniami? 

Doda, Max HodgesDoda, Max Hodges Fot. Instagram.com/dodaqueen

Więcej zdjęć Dody i Maxa znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.