Doda obdarowała Pachuta wyjątkowym prezentem. Spójrzcie na ten napis. Przesłodki

Dariusz Pachut nowy dzień przywitał w wyjątkowy sposób. Pochwalił się kubkiem, który bez dwóch zdań dostał od ukochanej.

Doda i Dariusz Pachut od kilku miesięcy dzielą się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Wyglądają na bardzo szczęśliwych i widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Zakochani lubią się zaskakiwać, co niejednokrotnie udowadniali. Z okazji Dnia Kobiet mężczyzna wręczył ukochanej uroczy prezent. Teraz ona mu się odwdzięczyła.

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

Doda podarowała Dariuszowi Pachutowi wyjątkowy kubek 

10 marca obchodzony jest Dzień Mężczyzny. Choć cieszy się zdecydowanie mniejszą popularnością niż wrześniowy Dzień Chłopaka, to wciąż wiele osób świętuje obydwa te wydarzenia. Z tej okazji Doda zaskoczyła Dariusza Pachuta wyjątkowym prezentem. Podarowała mu kubek z uroczym nadrukiem. Widnieje na nim napis "Kocham Cię. Twoja...", a pod spodem dostrzegamy obrazek z myszką. Pochwalił się nim, przygotowując poranną kawę.

Czyżby Dzień Chłopaka? - pisał Dariusz Pachut.

Doda i Dariusz Pachut obchodzą Dzień MężczyznyDoda i Dariusz Pachut obchodzą Dzień Mężczyzny Instagram @dariuszpachut


Nadruk na kubku nawiązuje do tego, jak Dariusz Pachut nazywa ukochaną. Wielokrotnie przedstawiał ją w mediach społecznościowych "myszą".

Ten dzień Doda i jej ukochany spędzili w domowym zaciszu. Piosenkarka się przeziębiła i mogła liczyć na pomoc ukochanego. Przygotował jej rozgrzewający rosół.

Doda i Dariusz Pachut obchodzą Dzień MężczyznyDoda i Dariusz Pachut obchodzą Dzień Mężczyzny Instagram @dodaqueen

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Doda spędza ferie z Dariuszem Pachutem i jego dziećmiDoda i Dariusz Pachut spędzają ferie w górach. Nie są sami. Zabrali jego dzieci

Więcej o: