Dariusz Pachut obdarował Dodę w Dzień Kobiet. Prezent z pewnością oryginalny. "Piękna myszka"

Doda i Dariusz Pachut świętowali pierwszy wspólny Dzień Kobiet. Podróżnik opublikował nagranie z ukochaną. Postarał się z prezentem?

Związek Dody i Dariusza Pachuta rozwija się w najlepsze. Wokalistka i sportowiec spotykają się od końca zeszłego roku i często pokazują, jak spędzają wspólny czas. Na pierwsze wspólne wakacje wyjechali do Wietnamu. Od tego czasu na ich Instagramach regularnie pojawiają się zdjęcia i filmiki z wyjazdów, a także czasu spędzonego w domu. Nie ma mowy jednak o nudzie. Obydwoje uwielbiają aktywnie spędzać czas. W ferie wybrali się na narty do Krynicy-Zdroju, zabrali ze sobą dzieci Pachuta. Widać, że Doda świetnie się z nimi dogadywała. Para wspólnie spędziła też Dzień Kobiet. Partner zaskoczył artystkę prezentem. 

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Dariusz Pachut obdarował Dodę na Dzień Kobiet. Co dostała?

8 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Kobiet. Mężczyźni stają na głowie czym obdarować ukochane kobiety. Jeszcze gorzej mają celebryci, bo ich wybory często pokazywane są w mediach społecznościowych, a tym samym wystawiają się na ocenę. Dariusz Pachut najwyraźniej był bardzo dumny ze swojego wyboru upominków dla artystki, bo sam postanowił pochwalić się ukochaną z prezentami pod pachą jeszcze z windy. Wygląda na to, że podróżnik podarował Dodzie balonik w kształcie serca z napisem "I love you" i kilka kwiatów, w tym czerwonego tulipana oraz... czarną różę.

Piękna myszka - napisał na InstaStories.

DodaDoda Fot. @dariuszpachut

Edyta HerbuśEdyta Herbuś w nowej fryzurze. Ale zmiana! "Wyglądasz jak Doda"

Doda na nagraniu nie wygląda na zbytnio szczęśliwą, jednak wcale nie musi to oznaczać, że niespodzianka jej się nie spodobała. Wczoraj media obiegła smutna wiadomość o śmierci jej byłego menedżera, która z pewnością dotarła także do niej.

Więcej o: