Doda i Dariusz Pachut w górach. Zabrali jego dzieci. Widać, że piosenkarka ma z nimi świetną relację

Doda i Dariusz Pachut cenią sobie aktywny wypoczynek. Dlatego w ferie nie mogło być mowy o zaleganiu na kanapie. Wybrali się w polskie góry na narty, ale nie sami. Zabrali dzieci sportowca.

Związek Dody i Dariusza Pachuta rozwija się w najlepsze. Wokalistka i sportowiec spotykają się od końca zeszłego roku i często pokazują, jak spędzają wspólny czas. Nie ma mowy o nudzie i gniciu na kanapie. W ferie nie mogło być inaczej, ale do Krynicy-Zdroju nie wybrali się sami. Towarzyszyły im dzieci Pachuta.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda, Dariusz PachutNowy chłopak Dody to ratownik medyczny i były Gardias. To o nim wiemy

Doda i Dariusz Pachut spędzają ferie w górach. Zabrali dzieci

Dariusz Pachut jest ojcem dwójki dzieci - córki i syna. Rodzeństwo często gości na Instagramie swojego ojca. Choć Doda od lat konsekwentnie utrzymuje, że sama dzieci mieć raczej nie planuje, patrząc na jej relację z pociechami partnera, odnajduje się w niej naprawdę dobrze.

Na Instagramach Dody i Dariusza Pachuta znalazły się nagrania i zdjęcia z ostatniego dnia w górach. Nie mogło zabraknąć szusowania po stoku na nartach, a także tańców przy wtórze góralskiej kapeli w hotelu. Doda wywijała z Dariuszem, ale on sam także wziął na parkiet córkę Nadię, do której szybko dołączył także syn.

Doda i Dariusz Pachut z dziećmiDoda i Dariusz Pachut z dziećmi Fot. Dariusz Pachut / Instagram

 

Doda i Dariusz PachutDoda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek. Wymowne?

Fani wokalistki z przyjemnością oglądają rozwój jej relacji z 37-letnim sportowcem. W komentarzach zwracają uwagę, że wprost widać jej szczęście na twarzy:

Tak miło się patrzy, jak jesteś taka szczęśliwa! Cieszysz się jak dziecko, uśmiecham się, jak oglądam, jak tańczycie!
W końcu odpowiedni facet przy tobie.
Ile szczęścia i radości bije z tej fotki!

Choć Dariusz Pachut jest osobą publiczną, a związek z Dodą często znajduje miejsce w jego mediach społecznościowych, próżno szukać informacji o poprzednich relacjach mężczyzny. Związany był jeszcze przez krótki czas z Dorotą Gardias, z którą rozstał się na początku 2022 roku. W finałowym odcinku show "Doda. 12 kroków do miłości" Rabczewska wyznała, że jest zakochana w kimś, kogo dobrze zna. Jej związek z Pachutem stał się oficjalny jesienią 2022 roku.

Więcej o: