Doda i Dariusz Pachut na kanapie w piżamach. Leniwa niedziela? Nie w przypadku tej dwójki

Dariusz Pachut opublikował nowe wideo, w którym pokazał, jak spędza niedzielny dzień z Dodą. O lenistwie nie ma jednak mowy.

Doda i Dariusz Pachut nie kryją się już ze związkiem. Chętnie publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z randek czy sportowych wypadów. Para ujawniła związek krótko po zakończeniu show "Doda. 12 kroków do miłości". Artystka zdradziła wtedy, że jest zakochana, ale w żadnym z poznanych w programie uczestników. Dodała, że dostrzegła materiał na partnera w osobie, która była w jej życiu już od jakiegoś czasu. Aby przypieczętować relację, wybrali się na wakacje do Wietnamu. Od tego czasu coraz śmielej dzielą się szczęściem z obserwatorami. Na najnowszym filmiku, który opublikował Dariusz Pachut, widać, jak spędzają niedziele.

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Doda i Dariusz Pachut wygłupiają się na kanapie. Fani się rozpływają: Jak wy do siebie pasujecie

Zarówno Doda, jak i Dariusz Pachut kochają sport i aktywność fizyczną, co widać gołym okiem. Obydwoje mogą się pochwalić wyrzeźbioną i muskularną sylwetką. Nie odpuszczają treningów nawet podczas wakacji, czego dowodem były zdjęcia z Wietnamu na tamtejszej siłowni. Leniwa niedziela także nie wchodzi w grę, jeśli chodzi o tę dwójkę. Partner Dody opublikował na InstaStories TikToka z kanału artystki. Obydwoje są w piżamach i spędzają czas na kanapie. Nie ma mowy jednak o błogim lenistwie. Dariusz Pachut w samych spodniach leży na sofie, nad sobą trzyma Dodę, ubraną w szarą piżamę, która jest w tej samej pozycji, obrócona o 360 stopni. Para na znak spięła brzuchy, podniosła się i zaczęli ćwiczyć.

 

Pod filmikiem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy od osób, które uważają, że zakochani świetnie do siebie pasują.

O ja. Jak wy do siebie pasujecie.
Jesteście super.
Bardzo pasujecie do siebie. Tym razem Dorotka trafiła dobrze.

Doda, Dariusz PachutDoda zdradza kulisy teledysku z Pachutem. Nie szczędzili sobie czułości

Trzeba przyznać, że od dawna Doda nie była tak szczęśliwa. Oby tak dalej.

Więcej o: