Doda na łyżwach z Dariuszem Pachutem. Spójrzcie na jego bluzę. Artystka musiała być w niebie

Doda wybrała się na łyżwy z Dariuszem Pachutem. Na lodowisku urządzili sobie romantyczną sesję.

Doda początek roku spędziła w Zakopanem z ukochanym, a po powrocie kontynuują odpoczynek w swoim towarzystwie. Choć artystka początkowo nie chciała ujawniać tożsamości partnera, obecnie co kilka dni przypomina internautom, jak bardzo jest zakochana. Najnowsze zdjęcia zdają się to potwierdzać. 

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Tak mieszka Agnieszka ChylińskaTak mieszka Chylińska. Cała ściana zapełniona obrazkami. Dominują religijne

Doda na łyżwach z Dariuszem Pachutem. Stylówki takie same. Słodko?

Doda nie ukrywa uczucia, a wręcz mówi o nim na każdym kroku. Trudno jej się zresztą powstrzymać, bo - jak twierdzą jej fani - nie da się ukryć, że jest bardzo zakochana. Iskierki w oczach i ciągły uśmiech na twarzy udowadniają, że wreszcie jest szczęśliwa. Pod zdjęciami internauci piszą jej:

Wizualnie Dariusz pasuje do ciebie najbardziej ze wszystkich poprzednich mężczyzn.
Energia, jaka od ciebie bije, jest cudowna. Uwielbiam.
Pasujecie do siebie - czytamy.

W poniedziałek artystka wybrała się z ukochanym na łyżwy. Na serii filmików widzimy ją z napojem, który reklamowała. Gdy już jednak zrobiła swoje, skupiła się na Dariuszu, który krążył obok niej na łyżwach. Para przytulała się i całowała. Potem zapozowali wspólnie do fotografii, na których widać ich całe sylwetki. Mieli na sobie dokładnie takie same bluzy z napisem "queen", co jest nawiązaniem do Dody, nazywanej w polskim show-biznesie królową. Dresy pochodzą zresztą ze sklepu z akcesoriami nawiązującymi do twórczości wokalistki, o czym para też zresztą poinformowała. 

 

Na koncie Dody pojawiło się sporo zdjęć i nagrań z wypadu na łyżwy. Sporo z nich znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

Więcej o: