Donatella Versace zrobiła sobie krzywdę medycyną estetyczną, a Peltz trudno poznać. Te gwiazdy poszły pod nóż chirurga

Medycyna estetyczna stała niezwykle popularna wśród gwiazd. Niektóre z nich ukochały sobie zabiegi i wielokrotnie poszły pod nóż chirurga plastycznego. Tak wyglądały celebrytki, zanim zaczęły ingerować w urodę. Trudno je poznać.

Donatella Versace jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w świecie mody. Od 1997 roku jest wiceprezeską domu mody Versace. W życiu przeszła wiele operacji plastycznych. Na przestrzeni lat "podciągnęła" sobie twarz, zainwestowała w wypełniacze, a dodatkowo wyraźnie powiększyła usta. Na starych zdjęciach trudno ją poznać. 

Donatella VersaceDonatella Versace Instagram @donatella_versace

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Ivanka Trump

Córka Donalda Trumpa stała się dla wielu kobiet symbolem eleganckiego looku. Zestawiając jej stare zdjęcia z tymi nowszymi, łatwo zauważyć, że na przestrzeni lat zainwestowała w wygląd. Wyraźnie zmieniły jej się jej rysy twarzy. Widać też, że Ivanka Trump zdecydowała się poprawić nos.

Ivanka TrumpIvanka Trump Instagram @ivankatrump

Khloe Kardashian 

Khloe Kardashian na przestrzeni lat przeszła największą metamorfozę z całego klanu Kardashian-Jenner. W pierwszych odcinkach z "Z kamerą u Kardashianów" jej twarzy wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Celebrytka przyznaje, że wstrzykiwała sobie botoks, czego dziś żałuje. Oprócz tego wyraźnie widać, że operacyjnie poprawiła sobie nos. Powiększyła też usta. 

Khloe KardashianKhloe Kardashian Screen 'Z kamerą u Kardashianów', Instagram @khloekardashian

Nicola Peltz 

Przyglądając się Nicoli Peltz, trudno uwierzyć, że ingerowała w urodę. Żona Brooklyna Beckhama wygląda niezwykle naturalnie, jednak zdjęcia z przeszłości wiele zdradzają. Widać, że poprawiła nos i brodę, jednak jej chirurg popisał się niezwykłymi umiejętnościami. 

 

Bella Hadid 

Bella Hadid nie miała łatwego startu w branży. Jej matka Yolanda Hadid przez lata wypominała jej, że była "tą brzydszą siostrą", a dodatkowo nakazywała córkom, by stosowały restrykcyjne diety. Modelka, mając zaledwie 14 lat, poprawiła sobie nos, czego dziś żałuje. Choć na jej twarzy widać zdecydowanie więcej zmian, to upiera się, że nie ingerowała w wygląd, a efekt tzw. "lisich oczu" miała uzyskać dzięki... specjalnym taśmom.

Bella HadidBella Hadid eats news, Instagram @bellahadid

Ariana Grande 

Ariana Grande jest związana z show-biznesem od dzieciństwa, dlatego w sieci nietrudno znaleźć zdjęcia, na których widać jej przemianę. Niegdyś piosenkarka prezentowała się na ściankach ze znacznie mniejszymi ustami. Oprócz tego jej kości policzkowe były zdecydowanie mniej uwydatnione.

Ariana GrandeAriana Grande Screen 'Victoria znaczy zwycięstwo', 2010, Instagram @arianagrande

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.