Simon Cowell straszył wyglądem własnego syna. Musiał pozbyć się wypełniaczy. "Posunąłem się za daleko"

Simon Cowell swego czasu miał poważne problemy zdrowotne związane ze złamanym kręgosłupem. Słynny producent telewizyjny zmienił styl życia, zaczął się sporo ruszać oraz zdrowo odżywiać. Niestety, uzależnił się także od wypełniaczy, z których postanowił w pewnym momencie zrezygnować.

Więcej informacji na temat nieudanych zabiegów gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Simon Cowell to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zagranicznych "łowców talentów". To on odkrył One Direction, Little Mix czy Fifth Harmony. Zasłynął jako surowy juror muzycznego show "X-Factor". Jakiś czas temu mężczyzna po problemach zdrowotnych, z jakimi musiał się zmierzyć, drastycznie schudł i skupił się na dbaniu o formę. Korzystał też z dobrodziejstw medycyny estetycznej, stosując m.in. wypełniacze. Jak sam przyznał, zagalopował się i w pewnym momencie przesadził. Było na tyle źle, że bał się go własny syn.

Zobacz wideo Internauci boją się twarzy celebrytki. Przesadziła?

Simon Cowell musiał zmienić styl życia. Nadmiernie korzystał z wypełniaczy

Ostatnie dwa lata były dla Simona Cowella bardzo trudne, ponieważ złamał kręgosłup w wypadku na rowerze elektrycznym. Producent musiał zmienić swój styl życia na zdecydowanie zdrowszy, pozbawiony cukru i niezdrowych przekąsek. Wyzdrowiał, ale zauważył, że oprócz nowych nawyków ruchowo-żywieniowych, uzależnił się także od zabiegów medycyny estetycznej. Udzielił wywiadu "The Sun" i szczerze przyznał, że nie umiał z umiarem korzystać z dobrodziejstw zabiegów na twarz:

Był taki etap, w którym posunąłem się trochę za daleko. Widziałem swoje zdjęcia z poprzedniego dnia i w pierwszej chwili nie mogłem siebie rozpoznać.

$Jury 14. edycji Americas Got Talent$Jury 14. edycji Americas Got Talent AFF-USA/REX / Rex Features/East News

Ocknął się, gdy jego syn zaczął bać się jego twarzy. Powiedział wprost, że ośmioletni Eric wpadał w obłęd, gdy widział dziwną, nienaturalną twarz taty. Wtedy przestraszył się i przestał korzystać z medycyny estetycznej.

Była faza, w której wszyscy mieli twarze wypełnione tym czy tamtym. Ale tak naprawdę dla mnie teraz wszystko sprowadza się do ruchu, zdrowego odżywiania i picia wody.

Co myślicie o decyzji Simona Cowella?