Doda i Pachut w Zakopanem. Fani patrzą na nogi wokalistki: Jakbyś zapomniała spodni

Doda początek roku spędza w Zakopanem z ukochanym. Na Instagramie dodała urocze zdjęcie z Dariuszem Pachutem. Jednak to, co zwraca uwagę, to mini spódniczka i gołe nogi.

Doda po pracowitym sylwestrze udała się na zasłużony wypoczynek do Zakopanego. Towarzyszył jej ukochany Dariusz Pachut i przyjaciele. Zakochani jeździli na nartach, chodzili po Krupówkach, a także uczestniczyli w lokalnych zabawach tanecznych. Choć początkowo fani myśleli, że para przechodzi kryzys po tym, jak osobno wrócili z wakacji w Wietnamie, wygląda na to, że miłość kwitnie. Spędzili razem drugi dzień świąt, a Pachut towarzyszył Dodzie za kulisami sylwestra w Chorzowie. Teraz dodali romantyczne zdjęcie. Uwagę zwracają gołe nogi gwiazdy.

Zobacz wideo Doda w różowym stroju podczas morsowania

Doda z gołymi nogami w objęciach Dariusza Pachuta. "Morsowanie samych nóg"

Artystka jest dość powściągliwa w publikowaniu prywatnym zdjęć z ukochanym na instagramowym feedzie. Pierwsze pojawiło się 24 listopada, było to zarazem oficjalne potwierdzenie związku z Dariuszem Pachutem. Fotografia przedstawia parę na jednej z ulic Wietnamu, gdzie wybrali się na wspólne wakacje. Podobne zdjęcie, lecz z zimową scenerią Doda opublikowała 10 stycznia. Zakochani w takim samym uścisku i z uśmiechami na twarzy pozują na Krupówkach. Dariusz Pachut ma na sobie zimową kurtkę i długie spodnie, Doda natomiast obszerne buty za kostkę, gołe nogi, minispódniczkę i kurtkę.

Było lato, to teraz zima. "Czułość jest chyba najbardziej dojrzałym, naturalnym i spontanicznym odruchem serca. Oszczędna w słowach, bez intencji, bez najmniejszego trudu, zwykle przejawia się w spojrzeniu, tonie głosu, w geście czy dotyku. Jest predyspozycją, a zarazem głęboką potrzebą każdego człowieka, ale wymaga też odwagi. Czułość naznaczona jest empatią, szacunkiem i uważnością". Wojciech Eichelberger PS: Tak mam gołe nogi. PS 2: oraz wyrzeźbioną łydkę - napisała pod zdjęciem.
 

To na co fani zwrócili uwagę, to gołe nogi artystki i mini spódniczka. Można by pomyśleć, że Doda ma na sobie cieliste legginsy, lecz sama w poście wyjaśnia, że nic z tych rzeczy. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad wyborem stroju gwiazdy w śnieżnym Zakopanem.

Wygląda to dziwnie, jakbyś zapomniała spodni.
Nogi gołe, ale chociaż kostki zakryte.
Za gołe nogi podziwiam, nie tylko za ich rzeźbę.

Doda, Dariusz PachutDoda chwali się dziwną pasją. Jej partnera to bardzo przeraża

Więcej zdjęć pary znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o: