Doda i Pachut w Zakopanem. Fani patrzą na nogi wokalistki: Jakbyś zapomniała spodni

Doda początek roku spędza w Zakopanem z ukochanym. Na Instagramie dodała urocze zdjęcie z Dariuszem Pachutem. Jednak to, co zwraca uwagę, to mini spódniczka i gołe nogi.

Doda po pracowitym sylwestrze udała się na zasłużony wypoczynek do Zakopanego. Towarzyszył jej ukochany Dariusz Pachut i przyjaciele. Zakochani jeździli na nartach, chodzili po Krupówkach, a także uczestniczyli w lokalnych zabawach tanecznych. Choć początkowo fani myśleli, że para przechodzi kryzys po tym, jak osobno wrócili z wakacji w Wietnamie, wygląda na to, że miłość kwitnie. Spędzili razem drugi dzień świąt, a Pachut towarzyszył Dodzie za kulisami sylwestra w Chorzowie. Teraz dodali romantyczne zdjęcie. Uwagę zwracają gołe nogi gwiazdy.

Zobacz wideo Doda w różowym stroju podczas morsowania

Doda z gołymi nogami w objęciach Dariusza Pachuta. "Morsowanie samych nóg"

Artystka jest dość powściągliwa w publikowaniu prywatnym zdjęć z ukochanym na instagramowym feedzie. Pierwsze pojawiło się 24 listopada, było to zarazem oficjalne potwierdzenie związku z Dariuszem Pachutem. Fotografia przedstawia parę na jednej z ulic Wietnamu, gdzie wybrali się na wspólne wakacje. Podobne zdjęcie, lecz z zimową scenerią Doda opublikowała 10 stycznia. Zakochani w takim samym uścisku i z uśmiechami na twarzy pozują na Krupówkach. Dariusz Pachut ma na sobie zimową kurtkę i długie spodnie, Doda natomiast obszerne buty za kostkę, gołe nogi, minispódniczkę i kurtkę.

Było lato, to teraz zima. "Czułość jest chyba najbardziej dojrzałym, naturalnym i spontanicznym odruchem serca. Oszczędna w słowach, bez intencji, bez najmniejszego trudu, zwykle przejawia się w spojrzeniu, tonie głosu, w geście czy dotyku. Jest predyspozycją, a zarazem głęboką potrzebą każdego człowieka, ale wymaga też odwagi. Czułość naznaczona jest empatią, szacunkiem i uważnością". Wojciech Eichelberger PS: Tak mam gołe nogi. PS 2: oraz wyrzeźbioną łydkę - napisała pod zdjęciem.
 

To na co fani zwrócili uwagę, to gołe nogi artystki i mini spódniczka. Można by pomyśleć, że Doda ma na sobie cieliste legginsy, lecz sama w poście wyjaśnia, że nic z tych rzeczy. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad wyborem stroju gwiazdy w śnieżnym Zakopanem.

Wygląda to dziwnie, jakbyś zapomniała spodni.
Nogi gołe, ale chociaż kostki zakryte.
Za gołe nogi podziwiam, nie tylko za ich rzeźbę.

Więcej zdjęć pary znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.