Doda rozbrykała się z Dariuszem Pachutem na Krupówkach. Z pewnością zwracali uwagę

Długi weekend Doda wraz z ukochanym spędzali na stoku. Będąca fanką wszelkich aktywności fizycznych artystka w polskich górach porwała ukochanego także do tańca.

Miłość Dody i Dariusza Pachuta kwitnie. Odkąd wokalistka i trener upublicznili związek, wydają się nierozłączni i wygląda na to, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Zakochanych połączyło m.in. zamiłowanie do sportu i aktywnego trybu życia, a w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia wybrali się na wspólne morsowanie. Wokalistka uwielbia też tańczyć, a Pachut, który początkowo miał opory przed pląsaniem wraz z ukochaną, coraz śmielej wywija z Dodą w ramionach.

Zobacz wideo Doda i Pachut wystąpią w reality show?

Małgorzata RozenekFalujące ściany i problemy z proporcjami. Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Dodę porwała góralska muzyka. Na Krupówkach rzuciła się Pachutowi w ramiona

Jednym ze sportów, któremu z zamiłowaniem oddają się Doda i Dariusz Pachut, jest jazda na nartach. Korzystając z długiego weekendu, który wypadł w tym roku na początku stycznia, zakochani wraz z przyjaciółmi wybrali się do Zakopanego. Choć nawet w stolicy Tatr śniegu chwilowo nie ma, nie zabrakło go na stokach. Jak wynika z instagramowej relacji wokalistki, w polskich górach bawili się znakomicie, a Doda pomogła nawet przyjaciółce postawić pierwsze kroki na nartach.

 

Selena Gomez, Blanka LipińskaMakijażowe wpadki. Gomez przesadziła z opalenizną. Zobaczcie ten makijaż Smaszcz

Para wybrała się także na spacer po Krupówkach, gdzie mieli okazję posłuchać góralskiej muzyki granej na żywo. Zakochani nie zastanawiali się długo i zaczęli tańczyć na środku ulicy. Całą sytuację uwieczniła Doda na InstaStories, a na zamieszczonych przez artystkę filmikach widać nawet, jak wskoczyła ukochanemu w ramiona. Takich figur nie powstydziłaby się z pewnością żadna para "Tańca z Gwiazdami".

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut instagram.com/@dodaqueen

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut instagram.com/@dodaqueen

Nie ma już raczej żadnych wątpliwości, że spekulacje o rzekomym kryzysie w związku pary to wyłącznie plotki. Doda i Dariusz Pachut ewidentnie uwielbiają spędzać ze sobą czas i nie szczędzą sobie czułości, co udowodnili także podczas minionego sylwestra.

Więcej o: