Doda z welonem na głowie całuje Dariusza Pachuta o północy w Sylwestra. Oj, dzieje się

Doda opublikowała noworoczne nagranie z ukochanym. Na uroczym kadrze nie szczędzili sobie uczuć.

Doda była jedną z największych gwiazd Polsatu, które wystąpiły na scenie w Chorzowie. W tym roku na antenie stacji szukała również miłości w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Choć nie znalazła jej w show, udało się to poza nim. Trudno powiedzieć, od kiedy dokładnie artystka spotyka się z Dariuszem Pachutem. Zrobiło się o nich głośno po zakończeniu programu, a para wyjechała na pierwsze wspólne wakacje do Wietnamu. Podróż ochoczo relacjonowali w mediach społecznościowych. Jednak zakochani wrócili z urlopu osobno. Spekulowano, że związek się rozpadł. Plotki uciął Dariusz Pachut. Para spędziła razem pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Partner towarzyszył Dodzie także za kulisami "Sylwestrowej Mocy Przebojów". O północy nie zabrakło czułości.

Zobacz wideo Doda zdradza powód wakacji z Pachutem. Miała odkryć jedną rzecz

Doda i Dariusz Pachut nie szczędzą sobie czułości za kulisami w Chorzowie

To był bardzo intensywny rok dla artystki, także pod względem zawodowym. Po dłuższej przerwie wydała nową płytę, wystąpiła na scenie w Sopocie, a także podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów". W Chorzowie mogła liczyć na wsparcie ukochanego. Dariusz Pachut był obecny za kulisami, a kiedy wybiła północ, czekał z szampanem na Dodę.

Artystka opublikowała urocze nagranie na InstaStories. Dariusz Pachut w czarnym garniturze otwierał szampana. Doda w blond peruce i błyszczącej kreacji z welonem nie czekała na bąbelki, tylko złapała ukochanego i pocałowała go w usta. 

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut Fot. @dodaqueen

Tym noworocznym nagraniem zakochani z pewnością ucięli wszelkie domysły, jakoby w ich związku źle się działo. Fani artystki z pewnością są zachwyceni, że ich idolka w końcu odnalazła szczęście u boku Dariusza Pachuta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.