Doda i Pachut zwiedzają Wietnam. Zakochani wtulali się w siebie na każdym możliwym kroku. Padła wzmianka o dzieciach

Doda na bieżąco relacjonuje egzotyczne wakacje, na które poleciała wraz z ukochanym. Tym razem pokazała, jakie atrakcje czekały na nich podczas jednej z wycieczek. Nie obyło się bez romantycznych zdjęć.

Doda i Dariusz Pachut chętnie relacjonują, jak upływa im wspólnie czas. Na ich instagramowych profilach nie brakuje zdjęć i nagrań z wakacji w Wietnamie. Zamiast jednak wylegiwać się przy basenie, para stawia na aktywny wypoczynek. Niedawno pokazali wspólny trening, a następnie pochwalili się, że w towarzystwie przewodnika wybrali się na wycieczkę, podczas której poznali bliżej lokalną kulturę. Piosenkarka i jej ukochany świetnie się bawili. Sami zobaczcie.

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Zobacz wideo Doda na wakacjach z nowym partnerem i w bardzo krótkich szortach

Tropikalne wakacje Dody i Dariusza Pachuta 

Jedną z atrakcji była degustacja lokalnych przysmaków. Pachut i Doda mieli okazję spróbować wody kokosowej, a także słodkości, które przypominały nasze polskie krówki. Piosenkarka była zachwycona ich smakiem i oznajmił, że koniecznie musi kupić te słodycze. 

DodaDoda Instagram/@dodaqueen

To nie był jednak koniec atrakcji. Ogromne wrażenie zrobił na nich także występ miejscowych artystów. Doda nie tylko nagrodziła ich oklaskami, ale również doceniła umiejętności wokalne duetu. 

To była niesamowicie skomplikowana linia melodyczna - powiedziała.

DodaDoda Instagram/@dodaqueen

Następnie zakochani wybrali się w romantyczny rejs, podczas którego wymieniali się czułościami. Na zakończenie czekała ich przejażdżka w otoczeniu zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. Z twarzy Dody nie schodził uśmiech. Widać, że piosenkarka jest bardzo szczęśliwa.

DodaDoda Instagram/@dodaqueen

W sobotę rano wrzuciła także zdjęcie z tamtejszym chłopcem. Zasugerowała, że dzieci same do niej lgną.

No i co ja poradzę, że dzieci mnie lubią? "Pasuje ci, bylabyś cudowną mamą" za 3,2,1... - napisała.

Warto przypomnieć, że Rabczewska niejednokrotnie podkreślała, że nie planuje posiadania potomstwa.

Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza - wyznała w wywiadzie dla "Wprost".
 

Więcej wakacyjnych kadrów znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii, a w poniższym artykule możecie przeczytać, kiedy po raz pierwszy artystka i jej zakochany pokazali się razem.

Doda, Dariusz PachutDoda i Pachut od dawna się spotykają. Widziano ich razem kilka miesięcy temu

Więcej o: