Doda zdradza kulisy teledysku z Pachutem. Nie szczędzili sobie czułości. Uwagę zwraca rubaszne ujęcie [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że Doda w końcu odnalazła szczęście. Piosenkarka zasypuje fanów zdjęciami z Dariuszem Pachutem, a teraz poszła o krok dalej. Tak wyglądały kulisy wspólnego kręcenia teledysku.

Tuż po zakończeniu emisji "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka opublikowała teledysk do piosenki, którą mogliśmy usłyszeć w czołówce show. "Wodospady" natychmiast stały się prawdziwym hitem w sieci. Doda wystąpiła w klipie wraz z mężczyzną, którego tożsamość starano się ukryć przy pomocy odpowiednio wykadrowanych ujęć. Fani jednak szybko się domyślili, że to właśnie Dariusz Pachut towarzyszył jej na planie. Wszystko potwierdza backstage.

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

Doda w czułych kadrach na backstage teledysku z ukochanym

Wygląda na to, że Dariusz Pachut chciał wspierać ukochaną w pracy jeszcze zanim upublicznili związek. Dorota Rabczewska opublikowała na TikToku nagrania zza kulis klipu, na których nie szczędzili sobie czułości. Już w pierwszych sekundach zakochani jechali na pace samochodu, podziwiając razem piękno otaczającej ich przyrody. Na ich twarzach gościły szerokie uśmiechy.

W kolejnych ujęciach mogliśmy zobaczyć Dodę wijącą się w objęciach partnera. Nagle złapała go za pośladki, a on się zaśmiał i żartobliwie pogroził jej palcem.  

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tak romantycznych kadrów. Cieszą się, że w końcu widzą szczęśliwą Dodę. 

Doronia, ale pięknie razem wyglądacie. Chcemy więcej takich nagrań.
Oby w końcu to była prawdziwa miłość. Zasługujesz na to.
Boże, jaka ona szczęśliwa. Zaczęła żyć. Twarz, oczy, wszystko mówi "kocham" - czytamy w komentarzach.

Z opisu mogliśmy się dowiedzieć, że Doda niebawem uraczy fanów kolejnym teledyskiem do "Wodospadów", tym razem przygotowanego na potrzeby remiksu. Jesteście ciekawi efektu?

Dariusz Pachut, DodaDoda na romantycznym zdjęciu z Pachutem. Byli na randce

Więcej o: