Doda ostro trenuje z Dariuszem Pachutem. Wybrała odważny strój. Co za wycięcia!

Doda nawet na wakacjach znajduje czas na porządny trening. Wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych stylizacją sportową. Liczne wycięcia sporo odsłaniają.

Doda wyjechała na wakacje z nowym partnerem - Dariuszem Pachutem. W związku z tym wokalistka wrzuca do sieci piękne kadry z Wietnamu. Okazuje się, że piosenkarka nawet na wakacjach nie zapomina o zdrowym stylu życia. Doda udostępniła w relacji na Instagramie kilka ujęć z sali treningowej. Wszystkie ćwiczenia wykonywała pod czujnym okiem Dariusza Pachuta, który nagrywał całe zamieszanie. Szczególną uwagę zwracał odważny strój sportowy wokalistki z licznymi rozcięciami. Odważnie.

Polecamy: Dariusz Pachut relacjonuje wakacje z Dodą. Wybrali się na lokalny targ. Próbował zaimponować ukochanej

Zobacz wideo Doda wygina się w siłowni. Wszystko uwiecznił Dariusz

Doda wymachuje nogami na sali treningowej. Trenowała pod czujnym okiem Dariusza Pachuta

Doda w wielu wywiadach podkreślała, jak ważny jest dla niej zdrowy i aktywny styl życia. Nic w tym dziwnego, że nawet na wakacjach w Wietnamie znajduje czas na porządny trening. Tym razem gwiazda wybrała się na siłownię i wykonywała tam liczne ćwiczenia na górne i dolne partie ciała. Można było przy okazji podziwiać świetnie wysportowaną sylwetkę gwiazdy, ponieważ miała na sobie odważny strój sportowy, który sporo odsłonił.

Zobacz też: Doda i Dariusz Pachut po raz pierwszy wymieniają publicznie czułości. Ona na nim siedzi, on wyznaje, co czuje

DodaDoda Instagram / Doda screen

Ogromne wrażenie robi kaloryfer na brzuchu oraz wyrzeźbiony biceps. Uwagę zwraca także egzotyczny widok za oknem, który można zaobserwować na InstaStories gwiazdy. Trzeba przyznać, że w takim otoczeniu z pewnością bardzo dobrze się ćwiczy. 

Więcej zdjęć sportowej Dody w mocno wyciętym stroju, gimnastykującej się na siłowni znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: