Już wiadomo, po co Doda przyleciała do Malagi. Pojawi się w popularnym show. "Będzie bang"

Doda niespodziewanie pojawiła się na lotnisku w Maladze. Już wiadomo, że nie chodziło o zwykłe wakacje. Wokalistka zdradziła, że wystąpi w popularnym randkowym show "Love Island".

Doda 12 marca została przyłapana na lotnisku w Maladze. Pisaliśmy o tym jako pierwsi. Później wokalistka sama opublikowała nagranie na InstaStories - z Lotniska Chopina w Warszawie, a także z samolotu. Rabczewska pokazywała niewygody związane z podróżą. W końcu wspomniała, jaki jest cel jej podróży. Teraz wszystko jest już jasne. 

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Już wiadomo, po co Doda przyleciała do Malagi. Wystąpi w "Love Island"

Doda jest wielką fanką "Love Island", czego nie ukrywa. Nie tylko śledzi program i poczynania uczestników, ale także komentuje to, co dzieje się w show. Ostatnio zabrała głos w sprawie konfliktu uczestniczek formatu. Nie ukrywała, że ma dość tego, w jaki sposób Julia, Alicja zwracają się do Oli. 

Jestem [gotowa - red], żeby kupić bilet, wjechać na wille na grubej i zrobić porządek - napisała w komentarzu pod nagraniem na Instagramie "Love Island", na którym widać, jak uczestniczka niezasłużenie obrywa od koleżanek.
 

Przypomnijmy, że okropna atmosfera w willi zapanowała podczas przeparowania, kiedy Kamil zaskoczył wszystkich swoją decyzją i wybrał Olę zamiast Julii. Odrzucona Julia była w szoku i się popłakała. Mimo że decyzja Kamila była niezależna od Oli, to właśnie na nią spadł największy hejt od dziewczyn. 

Wróćmy jednak do Dody. Okazuje się, że wokalistka nie żartowała i faktycznie ma zamiar zawitać w willi. Ta wszak mieści się właśnie w Maladze. Wycieczka piosenkarki do Hiszpanii nie jest więc przypadkiem, a zaplanowaną akcją. Pojawienie się Rabczewskiej w willi z pewnością ucieszy fanów show. Kiedy napisała, że planuje kupić bilet, w komentarzach zawrzało.

Tak Doda, zrób porządek! Ola biedna.
Leć i zrób porządek.
Szybko byś ich do pionu postawiła - czytamy.

Wiele osób oznaczało produkcję, prosząc, by Doda pojawiła się w "Love Island". Jak widać, prośby fanów zostały wysłuchane. 

Warto dodać, że widzowie już wcześniej domagali się interwencji w sprawie Oli. Mieli dość hejtu, który się na nią wylewa.

Tak, jak powiedziała, tak zrobiła. Doda właśnie opublikowała InstaStories ze słonecznej Malagi. Szybko zawitała na terenie willi, aby zrobić porządek.

Siema kochani. Tak, jak powiedziałam, tak zrobiłam. Chodźcie za mną i zgadnijcie, gdzie jestem. W "Love Island" bit**es! - mówiła piosenkarka.

Następnie Doda udała się do pokoi uczestników. Myślicie, że spełni swój cel podróży?

Będzie bang - dodała.

DodaDoda Instagram @dodaqueen

 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.