"DDTVN". Sebastian Karpiel-Bułecka podziękował Paulinie Krupińskiej. Padł temat depresji. "To jej zasługa"

Sebastian Karpiel-Bułecka był gościem sobotniego wydania "Dzień dobry TVN". Prowadzący Marcin Prokop zauważył w artyście pewną zmianę. Gość wyjaśnił, że to zasługa jego żony, Pauliny Krupińskiej.

4 lutego na kanapie w "Dzień dobry TVN" zasiadł Sebastian Karpiel-Bułecka. W rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman opowiadał o muzyce i zespole Zakopower. Zaprezentował także jeden z utworów na scenie. Prywatnie artysta jest mężem Pauliny Krupińskiej, która również jest jedną z prowadzących śniadaniówkę. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Para nie opowiada o życiu prywatnym. Rzadko razem pojawiają się na imprezach branżowych, a na ich Instagramach wspólne zdjęcia są wyjątkiem. Od pewnego czasu plotkuje się o kryzysie w ich związku. Jednak ostatnie słowa artysty pod adresem żony mogą wskazywać, że między tą dwójką układa się idealnie.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Sebastian Karpiel-Bułecka na kanapie "Dzień dobry TVN" opowiada o żonie

Podczas rozmowy w studio prowadzący Marcin Prokop rozpoczął temat przemiany artysty. Zauważył, że na przestrzeni lat lider Zakopower znacznie się otworzył, co widać w jego twórczości. Wspomniał także o jego depresji.

Stałeś się bardziej otwartą osobą, bo wcześniej, jak cię pamiętam, to byłeś zamknięty za taką chmurną maską człowieka, który wiele przeżywa w środku, ale niewiele wynosi na zewnątrz. Dużo się w tobie działo, ale niewiele można było odczytać, co tak naprawdę w tobie kotłuje, a dziś jesteś człowiekiem, który można powiedzieć, trochę "wywala flaki na stół" i mówi, słuchajcie, przeżyłem to i to. Między innymi twoja historia o zmaganiu się z depresją. To też jest taki przykład tego, o czym mówię, że już nie kisisz tego wszystkiego w sobie. To też słychać w tych piosenkach - mówił Prokop.

Muzyk chwilę zastanowił się nad słowami dziennikarza i w końcu doszedł do wniosku, że możliwe, że wpływ na jego przemianę ma żona, Paulina Krupińska.

No cóż, może to zasługa mojej żony. Paulina jest otwarta i jest taka zawsze bezpośrednia, więc z kim się zadajesz, takim się stajesz. Może to też przyszło z wiekiem. Może rzeczywiście doszedłem do tego punktu, że zacząłem być inny. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem - odpowiedział Karpiel-Bułecka.

Damian Michałowski, współprowadzący 'Dzień dobry TVN' z Pauliną Krupińską, pokazał paragon grozy (Zdjęcie ilustracyjne)"DDTVN". Krupińska i Michałowski zaskoczeni sceną na balkonie. Wszystko było na żywo

Zdziwiły was słowa artysty? Wszak rzadko mówi publicznie o żonie.

Więcej o: