Katarzyna Cichopek wylewa siódme poty, fanki pod wrażeniem. "Ma pani zdrowie". Kurzajewski też zareagował

Katarzyna Cichopek nie należy do osób, które migają się od treningów. Serialowa Kinga z "M jak miłość" zaprezentowała na Instagramie, jak dba o formę.

Życie Katarzyny Cichopek mocno zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat. Aktorka zakończyła wieloletnie małżeństwo z Marcinem Hakielem i zaczęła budować związek z Maciejem Kurzajewskim, który para upubliczniła w październiku ubiegłego roku. Cichopek spełnia się także zawodowo i doskonale odnalazła się w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". Jedna rzecz, która u gwiazdy "M jak miłość" nie zmienia się od dawna, to zamiłowanie do ćwiczeń i żelazna dyscyplina. Cichopek pokazała na Instagramie, jak wygląda jej trening. Spocić się można już od samego patrzenia.

Zobacz wideo Hyży o związku Cichopek i Kurzajewskiego

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Tak ćwiczy Katarzyna Cichopek. Fanki zazdroszczą jej motywacji

W połowie stycznia Katarzyna Cichopek podzieliła się filmikiem z wizyty na siłowni. Aktorka dała z siebie wszystko, trenując zarówno na stepie, jak i z użyciem ciężarków, a także powtarzając niełatwe serie ćwiczeń na macie. Prowadzącej "Pytania na śniadanie" można pozazdrościć nie tylko znakomitej formy, ale też samozaparcia. Cichopek na siłowni gości bowiem dość często.

Dziś był na treningu ogień - podpisała post.

Wideo niezwykle spodobało się fanom aktorki. Wielu z nich było pod wrażeniem motywacji Katarzyny Cichopek do tak regularnych i niełatwych treningów.

Ma pani zdrowie. Ja konsekwentnie nie mogę się zebrać.
Zazdroszczę wytrwałości i podziwiam.
Taką aktywność w sieci to ja szanuję - czytamy w komentarzach.
 

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Obok postu gwiazdy "M jak miłość" nie przeszedł obojętnie również jej ukochany. Chociaż Kurzajewski nie skomentował popisów Cichopek na siłowni, zostawił pod nagraniem polubienie.

Dziennikarz niedawno miał zresztą okazję podziwiać ćwiczącą aktorkę na żywo. Podczas jednego z odcinków "Pytania na śniadanie", w którym była mowa o wzmacnianiu pośladków, Cichopek błyskawicznie zrzuciła szpilki i wykonała trening rekomendowany przez goszczącą w studiu trenerkę.

Więcej o: