"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek trenuje pośladki. Reakcja Kurzajewskiego? Kamerzysta ją uchwycił

Katarzyna Cichopek w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie" w mig pozbyła się szpilek i radośnie wskoczyła na matę, aby potrenować mięśnie pośladków. Maciej Kurzajewski nie krył zadowolenia.

Katarzyna Cichopek już 3 stycznia oznajmiła światu, że wdrożyła w życie pierwsze postanowienie noworoczne. Prezenterka "Pytania na śniadanie" początek nowego roku spędziła rozczochrana, bez makijażu i z wypiekami na twarzy, wylewając siódme poty na siłowni. Dobra passa trwa, bo Cichopek kilka dni temu po raz kolejny pokazała na Instagramie swój trening i wygląda na to, że partnerka Macieja Kurzajewskiego nie odpuszcza. W materiale była podekscytowana ćwiczeniami i widać, że sprawia jej to ogromną przyjemność. Wygląda na to, że trening tak bardzo jej się spodobał, że nawet podczas nagrania "Pytania na śniadanie" nie odmówiła sobie wskoczenia na matę. W jednym z ostatnich odcinków programu ku uciesze swojego ekranowego i życiowego partnera, Macieja Kurzajewskiego, zrobiła trening na ładne pośladki.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek trenuje pośladki w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski zachwycony

Studio programu "Pytania na śniadanie" odwiedziła ostatnio trenerka, aby pokazać proste ćwiczenia na pośladki dla kobiet po 50. roku życia. Katarzyna Cichopek nie mogła ominąć tej okazji do poruszania się. Prezenterka szybko pozbyła się wysokich szpilek i wskoczyła na matę, gdzie radośnie i ochoczo wykonała wszystkie wskazane ćwiczenia m.in. przysiady i trening z gumą. Maciej Kurzajewski został jedynie obserwatorem treningu i mógł podziwiać wysiłki ukochanej, co z wielką przyjemnością uczynił. Prezenter bacznie przyglądał się Katarzynie Cichopek i widać, że sprawiało mu to wielką satysfakcję. Operator TVP nie omieszkał zarejestrować tego wyjątkowego momentu. Ta mina mówi sama za siebie.

'Pytanie na śniadanie'. Katarzyna Cichopek trenuje'Pytanie na śniadanie'. Katarzyna Cichopek trenuje fot. screen vod.tvp.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna świętuje 19. urodziny córki. Laura to prawdziwa piękność