"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przedstawił listę rzeczy, których nie może robić jego żona. Szokujące wymagania

Uczestnik australijskiej wersji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma wobec przyszłej żony jasno określone wymagania. Jesse przedstawił skrupulatną listę "zakazanych" rzeczy, których nie może robić wybrana mu kobieta. Podekscytowany przeczytał ją z wygniecionej kartki. Czy eksperci wezmą to pod uwagę?

Już 30 stycznia rusza australijska wersja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W sieci już pojawiają się zapowiedzi, tego, co zobaczymy w programie i z pewnością będzie się działo. W ostatnio opublikowanym zwiastunie mieliśmy okazję poznać Jesse'ego, który ma już jasno określone wymagania, jaka powinna być jego przyszła małżonka. Mężczyzna przedstawił rozbudowaną listę swoich preferencji, ale z historii programu doskonale wiemy, że eksperci nie zawsze kierują się podpowiedziami kandydatów i mają własną wizję doboru par na podstawie zawodowego doświadczenia. Kilka razy także w polskiej wersji programu słyszeliśmy, że osoby biorące udział w programie narzekały na decyzje ekspertów, a małżeństwa skończyły się spektakularnymi porażkami. Jak będzie tym razem?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Złote Globy 2023. Austin Butler ze Złotym Globem dla najlepszego aktora w dramacie (za występ w filmie 'Elvis')Złote Globy. Butler przemówił, fani zażenowani: To robi się już niesmaczne

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik australijskiej wersji przygotował dla ekspertów listę

Jesse jest jednym z uczestników australijskiej wersji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W opublikowanym ostatnio zwiastunie nadchodzącego sezonu, który już 30 stycznia będzie miał premierę w stacji Channel9, pokazano fragmenty z udziałem mężczyzny. Uczestnik eksperymentu wyjął z kieszeni wygniecioną kartkę i przeczytał, jaka nie powinna być jego przyszła małżonka. 

Tak właściwie to przyniosłem listę wszystkich rzeczy, które mnie odpychają - wyznał przed kamerami.

Na pierwszym miejscu znalazło się uzależnienie od telefonu.

Ciągle gapi się w telefon? Odpada - powiedział.

Następnie mężczyzna wyliczył kolejne zakazane cechy, wykonując przy tym niezliczoną ilość zdegustowanych min i grymasów.  

Lubi motywacyjne cytaty, jest nudna i bez wyrazu, nie słucha i nie daje ci nawet dojść do słowa? Odpada! - wymienił ze skwaszoną miną.

To nie koniec, bo jak się okazuje, lista Jesse'ego jest długa.

Wierzy w znaki zodiaku, jest królową dramatu, wiecznie się dąsa i zaczyna zdanie od "kochanie", albo "słodziaku"? Odpada - dodał.

Na końcu uczestnik eksperymentu podkreślił, że nie mają szans także wszystkie kandydatki, które robią sobie zdjęcia w lustrze. To całkiem spora lista, więc eksperci będą mieć z pewnością nie lada wyzwanie. Czy zasugerują się podpowiedziami uczestnika? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach show. W zwiastunie pokazano także fragmenty ślubu Jesse'go. Mężczyzna przybył na uroczystość w różowym garniturze, a następnie wzruszony przez łzy wygłosił przemowę, w trakcie której wyznał, że jedyne czego pragnie, to aby ktoś go pokochał. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak na wymagania uczestnika zareagowali widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia?" Pod zwiastunem na Instagramie programu posypały się negatywne komentarze. Wygląda na to, że swoimi wygórowanymi wymaganiami już zdążył zrazić do siebie publiczność. 

Czy on w ogóle lubi kobiety? Ta jego lista chyba eliminuje wszystkie możliwe kandydatki. 
Coś mi się wydaje, że to on ma problem. 
Wygląda, jakby przyszedł do programu po popularność i afery. Te łzy na ceremonii? Kiepski z niego aktor - czytamy w komentarzach.
 

Taylor Denise Schabusiness / Shad ThyrionTaylor Schabusiness obcięła kochankowi głowę i penisa podczas zabawy seksualnej

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna świętuje 19. urodziny córki. Laura to prawdziwa piękność

Więcej o: