Książę Louis ma konkurentkę w strojeniu śmiesznych min. Ośmioletnia prawnuczka Elżbiety II rozbraja

Książę Louis to prawdziwy ulubieniec Brytyjczyków i ekspert w strojeniu śmiesznych min podczas różnych uroczystości. Teraz ma konkurentkę w postaci prawnuczki Elżbiety II. Ośmioletnia Mia Tindall to zapalona fanka konnych wyścigów.

Od jakiegoś czasu książę Louis, najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate, stał się prawdziwym ulubieńcem Brytyjczyków. Wszystko za sprawą jego usposobienia i bardzo wyrazistej mimiki. Okazuje się, że w rodzinie królewskiej mały książę może mieć w tym zakresie konkurentkę. Ośmioletnia Mia Tindall to prawnuczka zmarłej królowej i prawdziwa pasjonatka jeździectwa. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

książę LouisLouis się nudził. Chciał, by Kate zwróciła na niego uwagę. Zobaczcie ten gest

Prawnuczka Elżbiety II pasjonuje się końmi. Jej miny podczas wyścigów robią furorę w sieci

Mia Grace Tindall urodziła się w 2014 roku jako czwarta prawniczka Elżbiety II. Jej matką jest Zara Tindall (z domu Phillips), córka księżniczki Anny. Rodzina Tindallów uczestniczyła właśnie w noworocznym wyścigu na torze Cheltenham. Na wydarzeniu obecni byli Zara, jej mąż Mike i dwie córki - Mia oraz Lena. Kamery uchwyciły rozemocjonowaną Mię, która z pełną werwą kibicowała swoim faworytom w wyścigu. Te zdjęcia już robią furorę w brytyjskich mediach. 

Mia TindallMia Tindall Fot. Shutterstock

Mia reagowała na wydarzenia na torze wyścigowym z wielką pasją. Momentami wiwatowała z radości, w innych wręcz krzyczała ze złości.

Mia TindallMia Tindall Fot. Shutterstock

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Miłość do wyścigów konnych to nie nowość w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Uznaje się, że królowa Elżbieta II swoją pierwszą lekcję jazdy konnej miała w wieku trzech lat. Zdarzało jej się jeździć nawet w późnych latach swojego życia. Eksperci od spraw dworu doliczyli się, że przez całe życie królowa miała aż 180 koni. Stąd też jedną z ulubionych prawnuczek monarchini była księżniczka Charlotte, która bardzo interesowała się kucykami. 

Książę LouisKsiążę Louis tym gestem poruszył tłum. Chodzi o księżniczkę Charlotte

Więcej o: