Książę Louis się nudził. Chciał, by księżna Kate zwróciła na niego uwagę. Zobaczcie ten gest

Najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate stał się światową sensacją, gdy podczas obchodów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II robił zabawne miny na balkonie pałacu Buckingham. Tym razem pojawił się z rodzicami i rodzeństwem na bożonarodzeniowym nabożeństwie i znów skradł show.

Książę Louis powoli wyrasta na prawdziwego ulubieńca mediów. Na czteroletniego członka brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze można liczyć. Już dawał wyraz swojemu znudzenia i stroił śmieszne miny podczas oficjalnych uroczystości. Nie inaczej było tym razem. Razem z rodzicami i rodzeństwem pojawił się na bożonarodzeniowym nabożeństwie i rozbawił uczestników zdarzenia.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

księżna Kate, książę WilliamWilliam i Kate z dziećmi na świątecznej mszy. Tylko spójrzcie na Louisa

Na księcia Louisa zawsze można liczyć. Zwrócił na siebie uwagę przed świątecznym nabożeństwem

Na jednym z opublikowanych zdjęć widzimy księcia Louisa, który ciągnie księżną Kate za rękę. Miało to miejsce, gdy księżna Walii witała się ze zgromadzonymi poddanymi pod kościołem św. Marii Magdaleny. Zniecierpliwiony książę chciał skłonić mamę, żeby przestała rozmawiać. 

księżna Kate, książe Louisksiężna Kate, książe Louis Fot. Kirsty Wigglesworth / AP Photo

Więcej zdjęć członków brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Później książę stroił miny i uśmiechał się do fotografów podczas spaceru przed nabożeństwem. To nie pierwszy raz kiedy najmłodszy syn Williama i Kate kradnie show. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej pokochali już podczas hucznych obchodów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Na balkonie pałacu Buckingham młodzieniec zrobił wówczas wiele zabawnych min i podbił internet.

 

Zabawnie było także, gdy podczas koncertu i parady z okazji obchodów Platynowego Jubileuszu książę Louis kładł rękę na usta swojej mamy, próbując ją uciszyć. Wdał się też w sprzeczkę z kuzynką Leną Tindall, która nie chciała się z nim podzielić z cukierkami. 

książę Louisksiążę Louis Fot. Tim Rooke/Shutterstock

Mamy przekonanie, że mały książę jeszcze nie raz dostarczy nam sporo powodów do uśmiechu. 

Księżna Kate i książę WilliamTak dzieci Kate i Williama zareagowały na ich zaręczynowe zdjęcie. Urocze!

Więcej o: