Książę Louis poruszył tłum. Po tym, co zrobił dla księżniczki Charlotte, rozległy się okrzyki

Księciu Williamowi i księżnej Kate podczas świątecznego nabożeństwa po raz pierwszy towarzyszył najmłodszy syn, książę Louis. Czterolatek skradł serca zgromadzonych gestem w stronę siostry.

W tegoroczne Boże Narodzenie rodzina królewska po przerwie związanej z pandemią pojawiła się na nabożeństwie w Sandringham. Tym razem książę William i księżna Kate zabrali trójkę dzieci: dziewięcioletniego księcia George'a, siedmioletnią księżniczkę Charlotte oraz czteroletniego księcia Louisa. Najmłodszy syn pary jak zwykle zwracał na siebie uwagę. Po sieci krąży nagranie, na którym na oczach tłumu podbiega do siostry, aby wręczyć jej prezent.

Królowa Elżbieta, książę George, księżna DianaMeghan nie może cykać selfie, a Kate pójść spać przed królową. Dziwne zasady?

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William miał ubaw

Książę Louis zdobył się na uroczy gest w stronę siostry, księżniczki Charlotte

Rodzice coraz częściej zabierają księcia Louisa na publiczne wydarzenia. Do tej pory pamiętamy, jak stroił miny podczas jubileuszu królowej Elżbiety II. Tym razem również podbił serca osób zgromadzonych w Sandrignham oraz internautów. Na jednym z nagrań widzimy, jak przez chwilę pozostał w tyle, a osoba z tłumu wręczyła mu podarunek w postaci małego bukietu kwiatów. Książę Louis poszukał wzrokiem swojej siostry Charlotte, zawołał ją, po czym podbiegł do niej i wręczył prezent. Po tej uroczej scenie, na nagraniu słychać zachwycony okrzyk tłumu.

Nie brakuje także komentarzy internautów:

Uwielbiam, jak woła Charlotte.
On jest taki uroczy.
Książę Louis zawsze jest gwiazdą. Najlepszy.

Księżna KateKsiężna Kate z prezentem od Williama. Wygląda na to, że mąż trafił w jej gust

Na jednym ze zdjęć z wizyty w Sandringham mogliśmy także zauważyć, jak zniecierpliwiony książę Louis ciągnie mamę za rękę. Chciał ją nakłonić, aby przestała rozmawiać ze zgromadzonymi poddanymi pod kościołem św. Marii Magdaleny.

Zobacz też: Kate i William z dziećmi na świątecznej kartce. "Jestem w szoku, jak urosły". Zobaczcie, jak są ubrani

Więcej o: