Kate i William z dziećmi na świątecznej kartce. "Jestem w szoku, jak urosły". Zobaczcie, jak są ubrani

Księżna Kate i książę William, jak co roku, pokazali świąteczną kartkę. Pozują na niej z dziećmi, a fani nie mogą się nadziwić, że są już takie duże.

Księżna Kate i książę William są rodzicami trójki dzieci: dziewięcioletniego księcia George'a, siedmioletniej księżniczki Charlotte oraz czteroletniego księcia Louisa. Tegoroczna świąteczna kartka przedstawia całą rodzinę, spacerującą po Norfolk, gdzie znajduje się wiejska rezydencja królewska. Rzadko widzimy ich w tak nieformalnych strojach.

Joanna Przetakiewicz, Edyta PazuraAndziaks postawiła w domu kilka choinek. Przetakiewicz ma las

Zobacz wideo Tak mieszkają księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William pokazali świąteczną kartkę. "Jaka piękna rodzina"

Na zdjęciu cała rodzina spaceruje za ręce. Po lewej znajduje się książę William, który ma na sobie jeansy, granatową koszulę i sportowe buty. Obok niego idzie najstarszy syn pary, książę George, ubrany w szorty i koszulkę polo. Trzyma on za rękę siostrę, księżniczkę Charlotte. Siedmiolatka ubrana jest w jeansowy kombinezon z krótkimi spodenkami. Tuż obok niej idzie najmłodszy z rodzeństwa, książę Louis, który ma na sobie koszulkę w paski i krótkie spodenki. Po prawej stronie zdjęcia widzimy księżną Kate. Żona przyszłego króla świetnie prezentuje się w codziennej stylizacji - obcisłych jeansach, białej koszuli i trampkach.

 

Fani wyrażają zachwyt fotografią w komentarzach. Zwracają uwagę, jak urosły dzieci książęcej pary.

Jaka piękna rodzina. Klasa.
Co roku jestem w szoku, jak urosły.
Dzieci rosną tak szybko!

Meghan MarkleMeghan Markle wyśmiana w sieci. Nieświadomie użyła słowa pewnego słowa

Zdjęcie jest autorstwa Matta Porteousa, który w przeszłości wielokrotnie fotografował rodzinę królewską m.in. podczas chrztu księcia Louisa. Wykonał także oficjalny portret księcia George'a z okazji jego piątych urodzin.

Zobacz też: Księżna Kate błyszczy jak choinkowa ozdoba. Czerwona suknia to hit - i to z recyklingu!

Więcej o: