Anna i Grzegorz Bardowscy nie spędzili świąt w nowym domu. Fani zdziwieni, żona rolnika tłumaczy

Ku zaskoczeniu fanów Anna i Grzegorz Bardowscy nie zorganizowali tegorocznego Bożego Narodzenia w nowo wybudowanym domu. Małżonkowie mieli jednak bardzo ważny powód.

Anna i Grzegorz Bardowscy już w połowie 2020 roku informowali, że rozpoczęli pracę nad budową wymarzonego lokum. Przez kolejne miesiące skrupulatnie zdawali relację z postępów prac, które trwały w sumie dwa lata. W tym roku, latem, małżonkowie mogli skupić się już na wykończeniu wnętrz, a w listopadzie udało im się sfinalizować przeprowadzkę. Mogłoby się wydawać, że wisienką na torcie wielomiesięcznych prac będzie przeżycie w nowym domu pierwszego Bożego Narodzenia. Okazało się jednak, że Bardowscy mają inne plany.

Zobacz wideo Małgorzata i Paweł z "Rolnika" pokazali pokój córki

Anna i Grzegorz Bardowscy wyjechali na Boże Narodzenie. Święta chcieli spędzić z rodziną

W jednym z przedświątecznych vlogów Anna Bardowska poinformowała, że na tegoroczne święta zaplanowali wyjazd. Jak przyznała, ta decyzja spotkała się z dużym zaskoczeniem ze strony fanów. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyjawiła jednak, że Boże Narodzenie spędzają zawsze w gronie rodziny, a zaproszenie do nich wszystkich byłoby dość trudne.

Staramy się po równo dzielić święta, jedne spędzamy tutaj, na miejscu, z rodziną Grześka, kolejne spędzamy na wyjeździe u mojej rodziny - tłumaczy żona rolnika.

Bardowska dodała także, że ma babcię w podeszłym wieku, dla której wielogodzinna jazda samochodem jest już sporym wyzwaniem. A małżonkom bardzo zależy, aby w okresie Bożego Narodzenia spotkać się również z nią.

Rozmawiałam z babcią, najlepiej czuje się na swoich terenach, gdzie nie musi dużo czasu spędzać w aucie. Mówiła mi, że nie nadaje się do nocowania u kogoś. Nam, młodym, łatwiej jest zapakować dzieciaki i tam spędzać czas (...). Dla mnie rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu, a nie celebrowanie budynku - podkreśliła.

Babcia uczestniczki "Rolnik szuka żony" zdołała jednak już jesienią odwiedzić wnuczkę i obejrzeć jej nowe lokum, z czego Ania Bardowska bardzo się cieszy.

Mimo że Bardowscy nie spędzili w nowych czterech kątach samego Bożego Narodzenia, klimat świąt czuli tu już od początku grudnia. Żona rolnika starannie zadbała o dekoracje, własnoręcznie przygotowała dzieciom kalendarz adwentowy i podzieliła się kilkoma przepisami na świąteczne przepisy. W tym roku nie obyło się jednak bez małego wypadku - w domu Bardowskich przewróciła się choinka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.