Anna Bardowska dopiero zakończyła przeprowadzkę, a już narzeka. Chodzi o kuchnię

Anna Bardowska postanowiła wejść w interakcję z fanami i odpowiadała na zadawane pytania. Celebrytka wyjawiła m.in. że nie jest zadowolona z kuchennych mebli w nowym domu. Zdradziła także, jak jej idą przygotowania do zbliżających się świąt.

Anna Bardowska po udziale w popularnym programie "Rolnik szuka żony" zyskała dużą rozpoznawalność i popularność. Celebrytka bardzo aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie często dzieli się z obserwatorami nowinkami z życia prywatnego. Oprócz tego prężnie prowadzi kanał na YouTubie. To właśnie tam relacjonowała przeprowadzkę do nowego domu. Nowe lokum  nieustannie wzbudzało zainteresowanie wśród fanów. Rodzina Bardowskich przeprowadziła się pod koniec listopada. Niedawno Anna Bardowska pokazała jak się prezentuje jej wymarzona garderoba. Teraz zdradziła, co ją irytuje w nowym domu. Chodzi o meble kuchenne

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

Anna Bardowska zdradza, co jej przeszkadza w nowym domu 

Anna Bardowska zorganizowała na instagramowym profilu sesję Q&A. Wśród zadawanych pytań nie zabrakło tych, o codzienność w nowym domu. Jeden z fanów postanowił dowiedzieć się, jak sprawdzają się czarne matowe meble kuchenne. Niestety, nie usłyszał podnoszącej na duchu odpowiedzi. Okazuje się, że celebrytka nie jest z nich do końca zadowolona. Problem pojawia się przy sprzątaniu. 

Czarne, matowe szafki ciężko jest utrzymać w idealnym stanie. Pięknie wyglądają, kiedy się posprząta i to przez chwilę - żaliła się celebrytka.

Anna Bardowska dopiero zakończyła przeprowadzkę, a już narzeka na nowy dom. 'Szafki ciężko utrzymać w idealnym stanie'Anna Bardowska dopiero zakończyła przeprowadzkę, a już narzeka na nowy dom. 'Szafki ciężko utrzymać w idealnym stanie' fot. Instagram

 

Jeden z internautów zapytał również Annę Bardowską o to, jak radzi sobie z utrzymaniem porządku wokół domowego kominka. 

Paliliśmy dopiero kilka razy w kominku. Momentalnie robi się bardzo gorąco. Musimy kupić sobie specjalny odkurzacz. Szyba jest trochę okopcona... Ale nie przeszkadza nam to, taki urok.

Anna Bardowska dopiero zakończyła przeprowadzkę, a już narzeka na nowy dom. 'Szafki ciężko utrzymać w idealnym stanie'Anna Bardowska dopiero zakończyła przeprowadzkę, a już narzeka na nowy dom. 'Szafki ciężko utrzymać w idealnym stanie' fot. Instagram

Fani zapytali także Annę Bardowską o przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że celebrytka nie zamierza się z niczym spieszyć. Gotowanie i pieczenie planuje zostawić na ostatnią chwilę, by wszystko było świeże. Natomiast w najbliższym tygodniu wybiera się na przedświąteczne zakupy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.