Anna Bardowska spełniła marzenie o ogromnej garderobie. "Wygląda super, a będzie jeszcze lepiej"

Anna Bardowska pochwaliła się, jak wygląda garderoba w jej nowym domu. Stylowo urządzone pomieszczenie robi wrażenie.

Anna Bardowska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". To właśnie tam poznała męża, z którym od kilku lat tworzy szczęśliwy związek. W tym roku para świętowała szóstą rocznicę ślubu. Małżeństwo wychowuje dwójkę dzieci, Jasia oraz Liwię. W życiu Bardowskich zaszły spore zmiany. Ukończyli budowę domu i nareszcie mogli zamieszkać w wymarzonym gniazdku. Anna chętnie pokazuje, jak urządzili wnętrza. Niedawno pochwaliła się salonem i sypialnią. Teraz zaprezentowała wymarzoną garderobę

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

Imponująca garderoba w domu Bardowskich. Anna od zawsze o takiej marzyła 

Anna Bardowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko prowadzi popularny profil na Instagramie, ale również ma kanał na YouTubie, gdzie regularnie publikuje filmy, w których pokazuje kolejne etapy remontu domu. W połowie listopada wrzuciła nagranie, na którym uchyliła rąbka tajemnicy i pochwaliła się, że niedługo jej wymarzona garderoba będzie gotowa. Wszystkie meble zostały wykonane na zamówienie. 

Anna BardowskaAnna Bardowska YouTube/@ania bardowska

Niedługo po tym na prośbę fanów pokazała, jak prezentuje się pomieszczenie w całej okazałości. Wnętrze robi wrażenie, a zwłaszcza jego wielkość. Pomimo tego, że brakuje jeszcze kilku elementów, to Bardowska nie kryje radości, że nareszcie spełniły się jej marzenia o własnej garderobie. 

W końcu nasze ubrania nie leżą pozwijane w walizkach. U mnie jeszcze brakuje jednego drążka i brakuje też prądu wszędzie, miał być w ubiegły czwartek, ale w sumie wykonawca się nie odzywał od tamtego momentu. Wygląda jak dla mnie super, a będzie jeszcze lepiej - wyznała.

Anna BardowskaAnna Bardowska Instagram/@ania.bardowska

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, a TUTAJ możecie zobaczyć, jak Bardowscy urządzili salon. Uwagę zwłaszcza przyciągają drogie dodatki.

Wojciech Szczęsny, Sandra DziwiszekByła miłością Szczęsnego. To z nią pojawił się na ślubie Roberta Lewandowskiego

Więcej o: