Była miłością Szczęsnego. To z nią pojawił się na ślubie Lewandowskiego. Teraz układa życie u boku innego sportowca

Wojciech Szczęsny w przeszłości związany był z Sandrą Dziwiszek, którą poznał jeszcze w liceum. Po rozstaniu pozostawali w kontakcie, aż pojawiła się Marina.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna pobrali się w 2016 roku, a dziś wychowują syna Liama. Zanim stworzyli rodzinę, piłkarz musiał długo starać się o względy piosenkarki i o to, żeby zdobyć jej zaufanie.

W przeszłości bramkarz spotykał się z Sandrą Dziwiszek, modelką, którą poznał jeszcze w liceum. To z nią był na ślubie Roberta i Anny Lewandowskich w 2013 roku. 

Klaudia Kowalczyk i Marina ŁuczenkoOto, kim są ukochane polskich piłkarzy. Mistrzyni twerku i genialna piosenkarka

Zobacz wideo Marina ucina plotki o kryzysie w małżeństwie

Wojciech Szczęsny spotykał się z Sandrą Dziwiszek. Dziś jest związana z kierowcą Formuły 1

Wojciecha Szczęsnego i Sandrę Dziwiszek z pewnością łączyła pasja do sportu. Jego była dziewczyna trenowała akrobatykę oraz skok o tyczce. Próbowała swoich sił także jako aktorka. Zagrała małe role w "M jak miłość", "Niania" czy "Plebania". Z wykształcenia jest prawniczką, a studiowała w Wielkiej Brytanii.

Para spotykała się już w liceum. Szczęsny jednak nie pojawił się na studniówce ukochanej. Wówczas był gwiazdą Arsenalu i trudno było mu łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Mówiło się, że to przyczyniło się do kryzysu w ich relacji. Sandra Dziwiszek zdecydowała się jednak dać piłkarzowi drugą szansę. Zeszli się jeszcze przed Euro 2012. Para zamieszkała razem w Londynie, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Powodem miał być flirt bramkarza z Tashą Collins, gwiazdą filmów dla dorosłych. Szczęsny w wywiadzie dla "Playboya" wyjaśnił jednak, że to nie on napisał dwuznaczną wiadomość, która krążyła w sieci.

Po tym zdarzeniu Sandra Dziwiszek wciąż utrzymywała kontakt ze sportowcem. Szczęsny zaprosił ją na ślub Roberta Lewandowskiego. Jeszcze w 2013 roku modelka na Twitterze opublikowała zdjęcie bramkarza. Już wtedy zaczynała się jego znajomość z Mariną Łuczenko-Szczesną. Po tym, jak zaczęli być razem, bramkarz ochłodził relacje z byłą partnerką.

Marina Łuczenko-Szczęsna podziwia Annę LewandowskąMarina mówi o Annie Lewandowskiej. Stawia sprawę jasno: Ja jestem inna

Sandra Dziwiszek obecnie związana jest z kanadyjskim kierowcą Formuły 1, Nicholasem Latifim. Często kibicuje mu na trybunach i ogląda jego zmagania na torze. Poza tym pracuje jako modelka i prawniczka - ma uprawnienia do pracy w zawodzie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i USA.

Zdjęcia byłej dziewczyny Wojciecha Szczęsnego znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Robert Lewandowski żartuje z Wojciecha Szczęsnego. Nawiązał do karnego

Więcej o: