Sandra Dziwiszek związała się z kierowcą F1. Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego zmieniła się nie do poznania

Sandra Dziwiszek przez kilka lat była związana z Wojciechem Szczęsnym. Para rozstała się w 2012 roku. Jak teraz wygląda była dziewczyna bramkarza? Przeszła niemałą metamorfozę i związała się z innym sportowcem. I to jakim!

Wojciech Szczęsny obecnie jest szczęśliwym mężem Mariny Łuczenko, a także ojcem trzyletniego Liama. Piłkarz Juventusu Turyn wraz z żoną chętnie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych, a ich związek należy do jednych z bardziej medialnych. W przeszłości bramkarz był przez dłuższy czas związany z Sandrą Dziwiszek. Czym zajmuje się obecnie była dziewczyna bramkarza?

MarinaMarina na swojej osiemnastce przebrała się za wróżkę. Duża metamorfoza?

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego. Jak dziś wygląda Sandra Dziwiszek?

Sandra Dziwiszek, podobnie jak Szczęsny, kocha sport. W przeszłości zajmowała się akrobatyką, a także uprawiała skok o tyczce. Swoich sił próbowała również jako aktorka. Ma na swoim koncie małe role w serialach takich jak: "Plebania", "M jak miłość", "Niania" czy "Na dobre i na złe". Jej związek z Wojciechem Szczęsnym był szeroko opisywany w mediach, jednak przez odległość w końcu się zakończył. Bramkarz związał się z Mariną. W życiu Sandry też nastąpiło wiele zmian.

Wojciech Szczęsny i Sandra DziwiszekWojciech Szczęsny i Sandra Dziwiszek KAPIF

Była dziewczyna Szczęsnego obecnie zajmuje się modelingiem. Pracuje dla dwóch prestiżowych agencji, a zdjęciami z sesji chwali się na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 18 tys. użytkowników. Sandra Dziwiszek na przestrzeni lat przeszła niemałą metamorfozę. Czasami, spoglądając na jej nowe zdjęcia, trudno ją rozpoznać.

 

W życiu uczuciowym Sandry również nie wieje nudą. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że spotyka się z kierowcą Formuły 1, Nicholasem Latifim zKanady. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w rozmowie z jednym tygodników, a od niedawna chętnie dzieli się również wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Marina zobaczyła paparazzo. Przejęta opowiada: Czuję się jak na czerwonym dywanie
Więcej o: