Robert Lewandowski żartuje z Wojciecha Szczęsnego. Nawiązał do karnego

Robert Lewandowski nie boi się rzucać żartami podczas wywiadów. Ostatnio nawiązał do karnego Wojciecha Szczęsnego. Nie obyło się bez drobnej szpileczki.

30 listopada Polska zagrała mecz z Portugalią, który przegrali, jednak to nie przeszkodziło im w wyjściu z grupy. Podczas spotkania Wojciech Szczęsny po raz drugi został okrzyknięty przez fanów bohaterem narodowym, a wszystko za sprawą obrony karnego Leo Messiego. Koledzy drużyny natychmiast rzucili mu się na szyję, ale później znaleźli moment na żarty. 

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny pokazał twarz Liama! "Niszczenie konkurencji, dosłownie"

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski żartuje z karnego Wojciecha Szczęsnego

Rzut karny zdaniem wielu osób został niesłusznie przyznany. Zrobił to sędzia Danny Makkelie, który uznał, że bramkarz celowo uderzył w twarz Leo Messiego. Później Wojciech Szczęsny mówił, że w rzeczywistości ledwo dotknął Argentyńczyka. Po meczu reprezentanci Polski udali się na wywiady, które jak zwykle cieszą się ogromną popularnością, ale jeden fragment zwraca szczególną uwagę. Dziennikarz zapytał Roberta Lewandowskiego czy planują jakoś wynagrodzić piękne obrony kolegi z klubu.

Jakaś specjalna nagroda z waszej strony dla Wojtka Szczęsnego? - słyszymy na nagraniu.

Kapitan reprezentacji postanowił wbić małą szpilę Wojciechowi Szczęsnemu i półżartem nawiązał do karnego, który był spowodowany jego zachowaniem na boisku.

Za karnego, którego zrobił? - odpowiedział żartem Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny nie są jedynymi osobami, które potrafią się śmiać z ich codziennych sytuacji. Marina Szczęsna i Anna Lewandowska odkopały jeden z memów, na którym ich mężowie wygrzewają się na leżakach i debetują o tym, kto jest większym bohaterem narodowym.

Zobacz też: Marina Łuczenko podbiła serca widzów jako 12-latka. Tak wyglądała w dzieciństwie. Porównywali ją do hollywoodzkiej aktorki

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna z synemUrocze słowa Wojciecha Szczęsnego do syna. "Liamku, tata nie wraca..."

Więcej o: