Partnerka Kyliana Mbappé to prawdziwa piękność. Mamy jej zdjęcia sprzed 10 lat. Bardzo się zmieniła?

To para jak z obrazka. On to przystojny i utalentowany piłkarz, który zrobił furorę na Mundialu w Katarze. Ona - wzięta modelka, która zachwyca urodą. Rose Bertram, wybranka serca Kyliana Mbappé, karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat. Dotarliśmy do jej dawnych zdjęć.

Kylian Mbappé należy obecnie do ścisłego grona najlepszych piłkarzy świata. Wzdycha do niego wiele kobiet, ale jego serce jest już zajęte. Zawodnik reprezentacji Francji spotyka się z prawdziwą pięknością. Rose Bertram to modelka, która współpracuje z największymi magazynami modowymi. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej zdjęciom sprzed lat. Trzeba przyznać, że sporo się zmieniła. 

Zobacz wideo

Rose Bertram już dekadę temu była urodziwa, ale teraz naprawdę rozkwitła

Rose, a właściwie Stepahnie Rose Bertram, urodziła się w 1994 roku w belgijskim Kortrijk. Dorastała we Flandrii, niderlandzkiej części Belgii. Swój pierwszy kontrakt z agencją modelek podpisała, gdy miała zaledwie 13 lat. Jak dotąd modelka współpracowała z wieloma znanymi markami i brała udział w prestiżowych pokazach w Paryżu i Mediolanie. 

Pierwsze zdjęcie na Instagramie dodała dekadę temu. Na fotografii zapozowała z babcią. 

Moja ukochana babcia - napisała Rose Bertram na Instagramie w 2012 roku.
 

Na dawnych zdjęciach ukochanej Mbappé widzimy, że znacznie zmieniła się jej fryzura. Kiedyś częściej pokazywała się w mocno kręconych lokach. Obecnie jej włosy są zdecydowanie bardziej wystylizowane, zapewne pod okiem najlepszych specjalistów. 

Rose BertramRose Bertram Fot. Instagram.com/rose_bertram

Więcej dawnych zdjęć Rose Bertram znajdziesz w galerii na górze zdjęć.

ZOBACZ TEŻ: Ojciec Kyliana Mbappé pocieszał go po finale mundialu. Piłkarz zalał się łzami w jego ramionach

Trzeba przyznać, że Rose już dekadę temu była niezwykle urodziwa, jednak odpowiednia pielęgnacja, sztab ekspertów i spore pieniądze sprawiły, że teraz lśni jak diament. Kylian Mbappé to prawdziwy szczęściarz. I to nie tylko na murawie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.