Kylian Mbappé spotykał się z transpłciową modelką. Pozowała w przełomowej sesji dla "Playboya"

Kylian Mbappé po tegorocznym mundialu cieszy się szczególną popularnością. Przyglądamy się jego życiu prywatnemu. 24-latek ma za sobą romans z modelką Ines Rau.

Kylian Mbappé podbił serca kibiców fenomenalną grą. Chociaż Francja ostatecznie nie wygrała mundialu, była blisko zwycięstwa. Podczas meczu finałowego to właśnie Mbappé strzelił dwa gole Argentynie w ciągu dwóch minut. Dziś sportowiec spotyka się z Rose Bertram, ale wcześniej był łączony z modelką Ines Rau. W 2017 roku pojawiła się na okładce "Playboya" jako pierwsza transpłciowa modelka.

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Bizneswoman i genialna piosenkarka

Kylian Mbappe ma za sobą związek z transpłciową modelką, Ines Rau

W sierpniu Mbappé został sfotografowany przez paparazzi na jachcie w towarzystwie Ines Rau. Para nie szczędziła sobie czułości. Wcześniej dziennik sportowy "Corierre dello Sport" informował, że byli razem na festiwalu filmowym w Cannes.

Ines Rau jest osiem lat starsza od piłkarza. W wieku 16 lat zdecydowała się na korektę płci, co ujawniła dopiero w 2014 roku. Trzy lata później zapozowała dla "Playboya" i znalazła się na okładce jako pierwsza transpłciowa modelka. W rozmowie z magazynem powiedziała, że "żyła długi czas w zakłamaniu i ukrywaniu swojej transpłciowości".

Bałam się, że nigdy nie znajdę sobie chłopaka i że będę postrzegana jako dziwadło. W końcu powiedziałam sobie - nie bój się być tym, kim czujesz się w sercu i duszy - dodała.
 

W 2018 roku modelka wydała swoją autobiografię. Opisywała, jak zmieniło się jej życie po korekcie płci.

Czuję, że moja dusza jest wreszcie wolna, jakby kłódka, która tak długo trzymała mnie w zamknięciu, została otwarta. Tym razem jestem całkowicie kobietą.
 

Ines Rau odnosi duże sukcesy w branży modowej. Na Instagramie modelki, którą obserwuje ponad 1,1 miliona osób, możemy zobaczyć efekty sesji zdjęciowych z jej udziałem oraz chwile z życia prywatnego. Więcej zdjęć zobaczycie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.