Kylian Mbappé spotyka się z modelką. Rose Bertram ma dwójkę dzieci z innym piłkarzem

Bez wątpienia jedną z największych gwiazd mundialu w Katarze był Kylian Mbappé. Zainteresowanie wzbudza nie tylko jego kariera sportowa, ale również życie prywatne. Zobaczcie, kto skradł serce 24-letniego piłkarza.

Kylian Mbappé w przeciwieństwie do kolegów z branży unika blasku fleszy i niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o jego rzekomym romansie z transpłciową modelką Ines Rau. Piłkarz nigdy nie potwierdził tych plotek. Jeżeli faktycznie łączyła ich romantyczna relacja, to najprawdopodobniej jest to już nieaktualne. Jak podają francuskie media, obecną dziewczyną Kylian Mbappé jest modelka. Rose Bertram ma 27-lat i pochodzi z Belgii. Co jeszcze wiemy na jej temat? 

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

 Życie prywatne i kariera Rose Bertram

Rose Bertram urodziła się 26 października 1994 roku. Przygodę ze światem show-biznesu rozpoczęła jako nastolatka. Do agencji modelek dołączyła, gdy miała 13 lat i od tego czasu regularnie pojawiała się w reklamach znanych na całym świecie firm, a także brała udział w sesjach zdjęciowych dla najpopularniejszych magazynów modowych, takich jak "Vogue" czy "Grazia". W 2015 roku była pierwszą belgijską modelką występującą w magazynie "Sports Illustrated Swimsuit Issue". Rzadziej za to można zobaczyć ją na wybiegach. 

 

Kilka lat temu Bertram spotykała się z innym piłkarzem. Jej partnerem był Holender Grégory Van der Wiel. Z nim Rose ma dwie córki. Starsza urodziła się 24 lutego 2018 roku, a młodsza trzy lata później.

 

Na instagramowym profilu modelki nie brakuje zdjęć, na których pozuje z pociechami. 

 

Oprócz zdjęć z profesjonalnych sesji, a także rodzinnych kadrów, Bertram chętnie publikuje w sieci również różne zabawne nagrania. Na jednym z nich możemy zobaczyć, jak modelka prezentuje się bez makijażu

 

Rose Bertram i Kylian Mbappé mieli się poznać na początku 2022 roku podczas pokazu mody w Paryżu. W sieci jednak na próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Być może niebawem się to zmieni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.