Kylian Mbappé chroni swoją prywatność i rzadko komentuje medialne doniesienia na temat życia prywatnego. Wiadomo, że piłkarz związał się z Rose Bertram. Mieli się poznać na początku 2022 roku podczas pokazu mody w Paryżu. Jak do tej pory nie opublikowali w mediach wspólnych zdjęć. Bertram chętnie pokazuje zdjęcia z życia codziennego. Nie brakuje naturalnych kadrów.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: WAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika też
Rose Bertram obecnie jest w szczęśliwym związku z Mbappé, ale do niedawna spotykała się z innym piłkarzem. Jej partnerem był Holender Grégory Van der Wiel. Z nim Rose ma dwie córki. Starsza ma cztery lata, a młodsza zaledwie rok. Modelka jest starsza od ukochanego o trzy lata, jednak przeglądając jej Instagram, zupełnie tego nie widać.
27-latka może pochwalić się nienaganną sylwetką nawet po dwóch porodach. W przeciwieństwie do Georginy Rodriguez, chętnie publikuje zdjęcia i nagrania, na których jest bez makijażu, idealnie ułożonych włosów i w zwyczajnych ubraniach.
Jakiś czas temu wrzuciła filmik, na którym żartuje sobie z mieszkania z byłym już partnerem. Jak sama przyznała, w ich mieszkaniu o poranku zawsze panował spory bałagan, co miało być zasługą holenderskiego piłkarza. Przy okazji pokazała, jak wygląda po przebudzeniu. Modelka była jeszcze w szlafroku, a włosy miała związane w niedbałego koka. Mimo to odraz widać, że bez makijażu wygląda świetnie, a jej cera jest niemalże perfekcyjna.
Rose Bertram jest wziętą modelką. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla najpopularniejszych magazynów modowych, takich jak "Vogue" czy "Grazia". W niepracujące dni pozwala skórze oddychać i rezygnuje z makijażu.
Viki Gabor spędziła święta z ukochanym. Trojanek pochwalił się rodzinnymi kadrami
Tragiczny wypadek córki znanego miliardera. 19-latka zginęła podczas wakacji
Dowbor często lata do Hiszpanii. Zdradziła, ile wydaje na bilety
"Sanatorium miłości". Kontrowersji wokół Barbary ciąg dalszy. Henryk ją zablokował
Mocne wyznanie Opozdy. "Cztery lata temu mówili mi, że bez ojca..."
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Zaskakujące zachowanie Trumpa wobec żony. Ekspertka mówi wprost o strategii
Nie udało się pogodzić małżeństwa z karierą. Czerkawski po latach wyjawił, jakie ma relacje ze Scorupco
Chciał być hokeistą. Został symbolem męskości lat 80. Wystarczyła jedna rola w serialu