Ukochana Kyliana Mbappé nie ma problemu, by pokazywać się bez makijażu. Tak wygląda po przebudzeniu

Kylian Mbappé może odpocząć po mundialu w Katarze i spędzić więcej czasu z ukochaną. Piłkarz spotyka się z modelką z Belgii. Rose Bertram jest starsza od Mbappe o trzy lata, ale nieumalowana wygląda jak nastolatka.

Kylian Mbappé chroni swoją prywatność i rzadko komentuje medialne doniesienia na temat życia prywatnego. Wiadomo, że piłkarz związał się z Rose Bertram. Mieli się poznać na początku 2022 roku podczas pokazu mody w Paryżu. Jak do tej pory nie opublikowali w mediach wspólnych zdjęć. Bertram chętnie pokazuje zdjęcia z życia codziennego. Nie brakuje naturalnych kadrów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika też

Zobacz wideo Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać

Rose Bertram jest ukochaną Kyliana Mbappé. Pokazała się bez makijażu i w piżamie 

Rose Bertram obecnie jest w szczęśliwym związku z Mbappé, ale do niedawna spotykała się z innym piłkarzem. Jej partnerem był Holender Grégory Van der Wiel. Z nim Rose ma dwie córki. Starsza ma cztery lata, a młodsza zaledwie rok. Modelka jest starsza od ukochanego o trzy lata, jednak przeglądając jej Instagram, zupełnie tego nie widać. 

27-latka może pochwalić się nienaganną sylwetką nawet po dwóch porodach. W przeciwieństwie do Georginy Rodriguez, chętnie publikuje zdjęcia i nagrania, na których jest bez makijażu, idealnie ułożonych włosów i w zwyczajnych ubraniach. 

Jakiś czas temu wrzuciła filmik, na którym żartuje sobie z mieszkania z byłym już partnerem. Jak sama przyznała, w ich mieszkaniu o poranku zawsze panował spory bałagan, co miało być zasługą holenderskiego piłkarza. Przy okazji pokazała, jak wygląda po przebudzeniu. Modelka była jeszcze w szlafroku, a włosy miała związane w niedbałego koka. Mimo to odraz widać, że bez makijażu wygląda świetnie, a jej cera jest niemalże perfekcyjna. 

 

Rose Bertram jest wziętą modelką. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla najpopularniejszych magazynów modowych, takich jak "Vogue" czy "Grazia". W niepracujące dni pozwala skórze oddychać i rezygnuje z makijażu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.