Kylian Mbappe ma młodszego brata. Ethan poszedł w jego ślady. Ma dopiero 15 lat. Muskulatura robi wrażenie

Kylian Mbappe stał się gwiazdą mundialu w Katarze. Wszystko za sprawą brawurowej gry, która zachwyciła wszystkich. W jego ślady zapewne pójdzie brat, który już zadebiutował w seniorskiej drużynie PSG. Co wiemy o Ethanie Mbappe?

Kylian Mbappe, drugi najdroższy piłkarz świata, gra w reprezentacji Francji i klubie Paris Saint-Germain. 23-latek uważany jest za jednego z najlepszych zawodników na świecie, docenianego za szybkość i celność. Okazuje się, że ma brata, który w piątek 16 grudnia zadebiutował w seniorskiej drużynie Paris Saint-Germain. A ma dopiero 15 lat!

Zobacz wideo Ivana Knoll nie mogła wyjść ze stadionu. Policja i ochroniarze w akcji. "Szaleństwo"

Ethan Mbappe zadebiutował w PSG. Nadzieje piłki? 

Być może w ślady Kyliana pójdzie jego młodszy brat Ethan, który na razie występuje głównie w zespołach młodzieżowych - od 2017 do czerwca 2021 roku obowiązywał go kontrakt.

Gdy Kylian przygotowywał się do ostatniego występu na mundialu, Ethan zaliczył pierwsze spotkania sparingowe jako członek drużyny PSG. Piłkarz grający najczęściej w roli środkowego pomocnika pojawił się na boisku w drugiej części meczu PSG - Paris FC. Zmienił Hiszpana Fabiana Ruiza i był na boisku łącznie pół godziny (mecz rozgrywany systemem 2x30 min). PSG wygrało ostatecznie 2:1. Choć nie przyczynił się bezpośrednio do wygranej, to i tak duże osiągnięcie, zważywszy na fakt, że ma 15 lat. 

Bardzo się cieszę z mojego pierwszego występu - napisał na Instagramie.
 

Na Instagramie Ethana widać, że sport jest ważną częścią jego życia - gra w piłkę, a w wakacje udał się na obóz windsurfingowy. 

 

Na koncie znalazło się też ujęcie z bratem. Panowie grali na konsoli, a mina Ethana wskazywała, że wynik nie był dla niego korzystny. Zażartował z niej Kylian:

Łatwo zauważyć, kto wygrał... - napisał rozbawiony.
 

Więcej zdjęć braci znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Zobacz też: Szczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Krychowiaka na zdjęciu sprzed lat trudno rozpoznać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.