Szczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Krychowiaka na zdjęciu sprzed lat trudno rozpoznać

Polscy piłkarze, którzy obecnie grają w reprezentacji, karierę zaczynali wiele lat temu. Jak wtedy wyglądali? Grzegorza Krychowiaka nie poznacie.

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny zapowiadają, że to może być ich ostatni mundial. Zbliżają się już do momentu, w którym myślą o tym, aby zakończyć piłkarskie kariery. A pamiętacie, jak zaczynali? Przypominamy, jak wyglądali, gdy odnosili pierwsze sukcesy. 

Zobacz wideo Kim są żony polskich piłkarzy? Poznajcie polskie WAGs

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to nasza duma narodowa. Uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i strzelców w historii piłki nożnej. W 2005 roku zainteresowała się nim Legia Warszawa i początkowo trafił do IV-ligowej Delty Warszawa, uchodzącej za zaplecze Legii. W 2006 roku podpisał umowę ze Zniczem Pruszków, a dwa lata później trafił do Lecha Poznań. Lewandowski poza tym, że wydoroślał, niewiele się zmienił, chociaż na starych zdjęciach uwagę zwraca jego bujna fryzura.

Robert Lewandowski na początku karieryRobert Lewandowski na początku kariery Agencja Wyborcza.pl

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny, bohater mundialu w Katarze, w 2004 roku grał w Agrykoli Warszawa, początkowo jako napastnik, później jako bramkarz. Rok później trafił do Legii Warszawa, a w 2006 roku przeszedł do Arsenalu. Trzeba przyznać, że od tamtego czasu Szczęsny sporo się zmienił. Dobrze, że już nie obcina włosów na zapałkę?

Wojciech Szczęsny na początku karieryWojciech Szczęsny na początku kariery KAPiF.pl

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak karierę zaczynał w klubach takich jak Orzeł Mrzeżyno, Stal Szczecin czy Arka Gdynia. Dzisiaj jest nie tylko piłkarzem, lecz także ma swoją markę garniturów. Jego wizerunek i styl ubierania często są przedmiotem dyskusji, bo sportowiec nie boi się eksperymentować z trendami. Krychowiak przeszedł dużą metamorfozę od początku kariery. Sami zobaczcie.

Grzegorz KrychowiakGrzegorz Krychowiak KAPiF.pl

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik zaczynał od gry w Rozwoju Katowice. W 2011 roku trafił do Górnika Zabrze. Wówczas 17-letni piłkarz zadebiutował w Ekstraklasie i mianowano go polskim odkryciem roku. Zobaczcie, jak wyglądał, gdy jeszcze był nastolatkiem.

Arkadiusz MilikArkadiusz Milik Agencja Wyborcza.pl

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki zaczynał w Pogoni Szczecin, a w 2007 roku podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Rok później trafił do reprezentacji Polski. W tamtych latach piłkarz miał problemy z hazardem, został też oszukany przez szwajcarski klub. Utalentowanemu piłkarzowi udało się wyjść na prostą. Bardzo się zmienił od tego czasu?

Kamil Grosicki na początku karieryKamil Grosicki na początku kariery Agencja Wyborcza.pl

Bartosz Bereszyński

Pierwszymi klubami, w których grał Bartosz Bereszyński, były Poznaniak Poznań, Warta Poznań i Lech Poznań. W seniorskiej reprezentacji Polski zadebiutował w czerwcu 2013 roku w wygranym meczu z Liechtensteinem. Bereszyński jest jednym z piłkarzy, którzy przez lata przeszli dużą metamorfozę. Wszystko za sprawą fryzury i zarostu, którego nie nosił na początku kariery.

Bartosz Bereszyński na początku karieryBartosz Bereszyński na początku kariery Agencja Wyborcza.pl

Kamil Glik

Pierwszymi klubami, w których grał Kamil Glik, były MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz Wodzisławska Szkoła Piłkarska Wodzisław Śląski. W 2007 roku trafił do Realu Madryt i występował w drużynie C. W reprezentacji polskiej występuje od 2010 roku. Poznajecie piłkarza z początków kariery? 

Kamil Glik na początku karieryKamil Glik na początku kariery Agencja Wyborcza.pl

Więcej starych zdjęć piłkarzy znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.