Żona Messiego to dietetyczka, a de Paul związał się ze znaną piosenkarką. Argentyńskie WAGs

Piłkarze z całego świata przy okazji mundialu mogą liczyć na ogromne wsparcie fanów i partnerek życiowych. Sprawdziliśmy, kim są argentyńskie WAGs.

Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego

Antonela Roccuzzo i Leo Messi od 2017 roku są małżeństwem, ale poznali się już w dzieciństwie. Do ich pierwszego spotkania miało dojść na turnieju piłkarskim w okolicach Rosari, gdy obydwoje mieli po pięć lat. Zapoznał ich kuzyn Antonelli i jednocześnie przyjaciel piłkarza. Dziś małżonkowie wychowują trójkę dzieci. Najpopularniejszą argentyńską WAGs obecnie śledzi na Instagramie ponad 21 mln osób. Z wykształcenia jest dietetyczką. 

Leo Messi, Antonella RoccuzzoLeo Messi, Antonella Roccuzzo Fot. Perusseau/REX/Shutterstock/EN

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Carolina Calvagni, żona Nicolasa Tagliafico

Carolina Calvagni to argentyńska modelka, która na Instagramie chętnie dzieli się życiem prywatnym. Jak możemy się dowiedzieć z opisu na jej Instagramie, interesuje się fitnessem. Co jakiś czas publikuje treningi, którymi mogą się zainspirować jej obserwatorki, ale i pysznie wyglądające przepisy. 

Carolina Calvagni, Nicolas TagliaficoCarolina Calvagni, Nicolas Tagliafico Fot. Instagram.com/carocalvagni

Camila Galante, żona Leandro Paredesa

Camila Galante i Leandro Paredes poznali się jeszcze jako nastolatkowie, a ślub wzięli w 2017 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, które chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. 28-latka jest właścicielką marki kosmetycznej. 

Camila Galante, Leonardo ParedesCamila Galante, Leonardo Paredes Fot. Instagram.com/ccamilagalantee

Tini Stoessel, partnerka Rodrigo de Paula

WAGs to oczywiście żony piłkarzy, ale w zestawieniu nie mogło zabraknąć Tini Stoessel, która już od wielu lat jest argentyńską gwiazdą. Popularność dała jej główna rola w "Violetcie", produkcji Disneya. Później piosenkarka zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, a przychodząc na jej koncerty można się zaskoczyć. Nie brakuje odważnych układów tanecznych i stylizacji. Oprócz tego współpracuje z wieloma markami i tworzy własne kolekcje ubrań dla sieciówek.

Tini StoesselTini Stoessel Fot. Instagram.com/tinistoessel

Wada Ramon, żona Guido Rodrigueza

Wada Ramon i Guido Rodriguez oficjalnie są razem od niemal dziesięciu lat, a swój związek sformalizowali w styczniu 2020 roku. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo estetycznych zdjęć, jednak media społecznościowe nie są jej głównym źródłem dochodu. Jest właścicielką marki odzieżowej. 

Wada Ramonez, Guildo RodriguezWada Ramonez, Guildo Rodriguez Fot. Instagram.com/wadaramon

Jorgelina Cardoso, żona Angela Di Marii

Jorgelina Cardoso od 2011 roku jest żoną Angela Di Marii, z którym doczekała się córki. Na co dzień prowadzi profil na Instagramie, gdzie dzieli się życiem WAG, a także zajmuje się domem. W mediach możemy przeczytać, że mówi biegle po francusku, hiszpańsku oraz angielsku. Ukończyła studia na Uniwersytecie w Buenos Aires. 

Jorgelina Cardoso, Angel Di Maria z dziećmiJorgelina Cardoso, Angel Di Maria z dziećmi Fot. Instagram.com/jorgelinacardoso26

Agustina Gandolfo, partnerka Lautaro Martineza

Augustina Gondolfo od 2018 roku jest związana z Lautaro Martinezem, z którym wychowuje córkę Ninę. Jak sama o sobie piszę, jest przede wszystkim mamą i przedsiębiorczynią, która posiada własną restaurację w Mediolanie. W wolnych chwilach dzieli się kulisami życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Augustina Gandolfo, Lautaro Javier MartinezAugustina Gandolfo, Lautaro Javier Martinez Fot. Instagram.com/lautaromartinez

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.