Kylian Mbappe porwał tłumy na mundialu w Katarze. Jest już zajęty. Jego wybranka to prawdziwa piękność

Kylian Mbappe stał się największą gwiazdą mundialu w Katarze. Wszystko za sprawą brawurowej gry, która zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że przystojny piłkarz ma już zajęte serce. Jego partnerka jest prawdziwą pięknością.

Kylian Mbappe jest jednym z największych wygranych tegorocznego mundialu w Katarze. Wszystko za sprawą świetnej gry i liczby strzelonych bramek. Oprócz jego zawodowych poczynań prasa kolorowa coraz bardziej przygląda się życiu prywatnemu piłkarza. Kylian Mbappe przez jakiś czas spotykał się z transpłciową modelką - Ines Rau. Paparazzi przyłapali ich na wspólnym wypadzie. Teraz serce piłkarza jest zajęte przez Rose Bertram.

Polecamy: Milik żartuje z kolegów z drużyny. Znalazł sposób, dzięki któremu zdołaliby dogonić Mbappe

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Kylian Mbappe oszalał na punkcie pięknej modelki. Spędza z nią każdą wolną chwilę

Kylian Mbappe jakiś czas temu został przyłapany na jachcie z Ines Rau, gdzie okazywali sobie czułości. Zagraniczna prasa donosiła, że piłkarz i jego wybranka mieli być ze sobą już od kilku miesięcy. Ines Rau była pierwszą transpłciową modelką na okładce męskiego "Playboya". 

 

Zobacz też: Ostatnio nie została wpuszczona na stadion. Taki strój na półfinał wybrała miss Kataru. "Grzeczniejsza" wersja

Teraz media rozpisują się na temat jego relacji z inną pięknością. Mowa o Rose Bertram, którą miał poznać podczas pokazu mody w Paryżu. Kobieta jest rozchwytywaną modelką, którą na Instagramie obserwuje ponad 900 tys. osób. Pokazuje ona w mediach społecznościowych sesje dla największych magazynów modowych, takich jak "Vogue" czy "Grazia".

 
 

Rose Bertram wzięła też udział w pokazie mody w Katarze podczas wydarzenia Qatar Fashion United.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.