Księżna Kate błyszczy jak choinkowa ozdoba. Czerwona suknia to hit - i to z recyklingu!

Księżna Kate jak zwykle olśniła poddanych. Tym razem wystarczyło, że założyła czerwoną midi i zrobiła efekt "wow". Zaprosiła ich do wspólnego śpiewania kolęd.

Rodzina królewska jak co roku przygotowuje się do obchodzenia świąt Bożego Narodzenia wraz z poddanymi. Król Karol III przejmie tradycję królowej Elżbiety II i złoży im życzenia, ale to nie wszystko. Nie zabraknie również kartek świątecznych i koncertu kolęd. Księżna Kate zapowiedziała wydarzenie, które odbędzie się już 15 grudnia w Weitmeister i ponownie olśniła poddanych. 

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

To miały być murowany hity, a wyszły paździerze Najgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Księżna Kate zadała szyku w świątecznej kreacji

Wygląda na to, że księżna Kate ukochała sobie w ostatnim czasie prześwitujące czerwone sukienki. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w jednym modelu na balu w Pałacu Buckingham. Teraz zaprezentowała się w pięknej błyszczącej midi od Needle and Thread, w której mogliśmy ją oglądać dwa lata temu podczas jednego z przyjęć. Żona księcia Williama zestawiła ją ze szpilkami w tym samym kolorze oraz kolczykami wysadzanymi kamieniami od Soru Jewellery. Trzeba przyznać, że jak zwykle wyglądała przepięknie.

(Ksi???ta Cambridge na szczycie UK-Afryka(Ksi???ta Cambridge na szczycie UK-Afryka 8Yui Mok-PA/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com / @Yui Mok-PA/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com/East Ne

Według doniesień zagranicznych mediów w tegorocznym koncercie kolęd mają wziąć udział również dzieci księcia i księżnej Walii, a także król Karol III i królowa małżonka Camilla. Podczas nabożeństwa oddadzą cześć zmarłej królowej Elżbiecie II. 

Meghan Markle złamała protokół podczas pierwszego spotkania z księżną Kate

Jak powszechnie wiadomo, rodzinę królewską obejmują ściśle określone zasady, których muszą przestrzegać. Meghan Markle wiążąc się z księciem Harrym była przekonana, że nie obowiązują one poza sferą publiczną. Zaliczyła z tego powodu masę wpadek, między innymi podczas pierwszego spotkania z księżną Kate. W jednym z odcinków nowego dokumentu Netfliksa wyznała, że przytuliła ją na powitanie.

Zjawiskowa księżna Kate na nowych zdjęciach. Co za ujęcie! Kate i William zachwycają na nowych zdjęciach. To ujęcie księżnej - petarda!

Więcej o: