Księżna Kate i książę William zachwycają na nowych zdjęciach. Dawno nie było widać u nich takiej czułości

Księżna Kate i książę William podzielili się nowymi zdjęciami z wizyty w Bostonie. Żona następcy tronu wygląda na nich naprawdę zjawiskowo.

Księżna Kate i książę William niedawno odwiedzili Stany Zjednoczone, pierwszy raz od ośmiu lat. Tam wzięli udział w uroczystej gali rozdania nagród Earthshot Prize w Bostonie. Para pokazała nowe zdjęcia z wydarzenia, które podbiły serca fanów.

Zobacz wideo Tak mieszkają księżna Kate i książę William

Zjawiskowa księżna Kate na nowych zdjęciach. Co za ujęcie!

Księżna Kate i książę William od dawna wspierają działania na rzecz ekologii. Podczas gali nagrody otrzymały osoby i organizacje, powołujące do życia projekty związane z walką z globalnym ociepleniem.

Na wydarzeniu para spotkała się m.in. z Davidem Beckhamem. Księżna Kate zachwycała w wypożyczonej od firmy Hurr kreacji w kolorze jasnej zieleni. Jej szyję zdobiła kosztowna biżuteria, która należała do księżnej Diany. Żona księcia Williama po raz kolejny udowodniła, że nie trzeba na każdym wydarzeniu mieć nowych strojów. Księżna słynie również z tego, że swoje kreacje zakłada ponownie na inne wystąpienia.

Książęca para na oficjalnym profilu na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcia z wydarzenia.

Za kulisami drugiej dorocznej ceremonii wręczenia nagród. Świętujemy genialne rozwiązania i inspirujących ludzi, którzy za nimi stoją - napisali.
 

Fotografie są niezwykle klimatyczne, a uwagę zwraca zwłaszcza zdjęcie księżnej Kate, na którym została uchwycona tyłem. Efektowna suknia podkreśla figurę żony księcia Williama. Pojawiły się komentarze:

Definicja gracji i klasy.
Piękne zdjęcia.
Kate jest po prostu oszałamiająca. Emanuje z niej klasa i wdzięk.

Więcej zdjęć zobaczycie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Król Karol III zakazał serwowania tej potrawy. Księżna Kate ją uwielbia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.