Czułości księżnej Kate i Davida Beckhama. Wszystko na oczach księcia Williama. Ta mina zdradza wszystko

Księżna Kate i książę William na gali w Bostonie wpadli na Davida Beckhama. Ich radość z tego spotkania uwiecznili fotoreporterzy.

Księżna Kate i książę William bawią aktualnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie ich obecność uświetnia kolejne oficjalne wydarzenia. Przypomnijmy, że to ich pierwsza wizyta w tym kraju od ośmiu lat. Para pojawiła się w Bostonie na gali towarzyszącej rozdaniu nagród Earthshot Award. Fundatorami wyróżnienia są książę William i sir David Attenborough, a całość ma podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa. Szansę na prestiżowe trofeum mają osoby i organizacje powołujące do życia projekty związane z walką z globalnym ociepleniem.

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate spotkała Davida Beckhama. Żadne nie kryło radości

Na tę okazję, księżna słynąca z ekologicznego podejścia do życia i niepromowania zbędnej konsumpcji wybrała się w wypożyczonej sukni Solace London, którą udostępniła jej firma Hurr. W ten sposób książęca małżonka po raz kolejny dała przykład celebrytkom, przekonując, że nowych kreacji nie trzeba kupować na każde wystąpienie. Jej szyję zdobił szmaragdowy choker z "recyklingu". Wcześniej biżuteria warta ok. 15 milionów dolarów należała do księżnej Diany. Jednym z zaproszonych gości był stary przyjaciel książąt, David Beckham. Jego widok sprawił wiele radości żonie księcia. Ta pozwoliła, by piłkarz wziął ją w ramiona i serdecznie wyściskał, zachowując jednak zasady protokołu. Wszystkiego przyglądał się zaskoczony książę William. 

Więcej zdjęć księżnej Kate z Davidem Beckhamem z tego spotkania, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Gwiazdor murawy przybył na galę eskortowany przez kordon ochroniarzy, ale poruszał się samochodem z napędem hybrydowym, także pokazując, że na każdym kroku stara się być bardziej eko.

Królowa Elżbieta II, Melania TrumpTak wyglądają pomniki znanych osób. Uwagę zwraca Kate Moss

Widać, że dobrze się razem bawili?

Więcej zdjęć księżnej Kate z Davidem Beckhamem z tego spotkania, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: